X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Франція – батьківщина мистецтва кіно"

Завантажити презентацію

"Франція – батьківщина мистецтва кіно"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Франція – батьківщина мистецтва кіно

Слайд 2

Французький кінематограф включає у себе твори кіно, створені французькою нацією, або її представниками закордоном. Франція – батьківщина кіно. Декілька ключових рухів кінематографу, таких як Нова хвиля, почалися саме в цій країні. Кіноіндустрія Франції є однією з найсильніших та шанованих у світі та за популярністю поступається хіба що Голлівуду.

Слайд 3

Заснування кінематографу Народження кіно пов’язане із винайденням апарату, що дозволив відтворювати проекції об’єктів, що рухаються, і цей апарат був створений братами Луї та Огюстом Люи’єрами.

Слайд 4

Історія появи винаходу за легендою така. Одного разу ніччю Луї Люмьера мучив головний біль. Біль не дав Луї заснути до ранку. Але до ранку був готовий задум нового пристрою, що складається з проектора з кулачковим механізмом для подання перфорованої плівки із зображенням.

Слайд 5

Пройшло зовсім небагато часу після відкриття патенту, брати Луї і Огюст Люмьер реалізували винахід комбінованої кінокамери в життя.

Слайд 6

Луї та Огюст Люм’єри Перша експериментальна демонстрація кінофільму Люм’єр була проведена 22 березня 1895 року для “членів спільноти заохочення національної індустрії”. В той день був продемонстрований фільм “Вихід робочих із фабрики Люм’єр”.