X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Анімалістичний жанр

Завантажити презентацію

Анімалістичний жанр

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Жанри образотворчого мистецтва: Портрет. Натюрморт. Пейзаж. Баталії. Побутовий. Історичний. Міфологічний. Анімалістичний. Маріністичний. Види образотворчого мистецтва Архітектура Живопис Скульптура Графіка: Декоративно-ужиткове мистецтво

Слайд 3

Якщо бачиш - на картині Намальована ріка, Чи то іній на ялинці,  Чи хмаринка здалека, Чи засніжена рівнина, Чи вузький провулок наш, То, звичайно, ця картина Називається … (пейзаж).

Слайд 4

Якщо бачиш, що з картини Ніби дивиться на нас Принц в одежі старовинній, Чи сучасний верхолаз, Льотчик, вчений балерина,  Чи художник, чи поет, Так і знай, що ця картина Називається … (портрет).

Слайд 5

Якщо художник зобразив Лицарів, що у поході, Або війни чи стихію, Що колись була в природі, Чи принцес і королів, Воїнів з мечем незвичним, Жанр цей зветься …  (історичним)

Слайд 6

Смуток, радість і любов – Художник все відображає, І красу людей у праці Він чудово розкриває. Все, що діється навкіл, Відтворить завжди готовий. Ці роботи потрапляють в жанр, Що зветься … (побутовий).

Слайд 7

Ось ти бачиш на картині: Вовк з вовчицею сидять, Лев – цар звірів – у савані З левенятами лежать. Бачиш іншого ти звіра, Що зовсім нам є незвичний, Як назвати жанр робіт цих? Жанр цей -…(анімалістичний).