X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЛАТФОРМИ ЯК ІНСТРУМЕНТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ

Завантажити презентацію

ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЛАТФОРМИ ЯК ІНСТРУМЕНТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Карлюк Г.В. с.н.с. УкрІНТЕІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ПЛАТФОРМИ ЯК ІНСТРУМЕНТ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Слайд 2

Уряд ЄС Уряд РФ Зацікавлені сторони (представники бізнесу, науки та ін.) Зацікавлені сторони (представники бізнесу, науки та ін.)

Слайд 3

ЄС ТП як інструмент політики були розроблені ЄК у 2004 році з ціллю більшого розвитку досліджень і розробок у просторі ЄС РФ Процес формування ТП методично опирається на європейський досвід і був розпочатий в 2010 році на основі доручення президента РФ від 4 січня 2010 р. №22-Пр

Слайд 4

Європейський досвід розвитку технологічних платформ Життєвий цикл ТП І. Проведення ЄК конференцій, формування стратегічного бачення сектору ІІ. Розроблення дорожньої карти ТП ІІІ. Реалізація програми ДіР, ідентифікація джерел фінансування, формування організаційної структури

Слайд 5

Досвід Польщі Налічується 29 технологічних платформ. ТП діють в різних галузях промисловості. Підтримка діяльності ТП проводиться такими міністерствами: Міністерством науки та вищої освіти, Міністерством економіки, Міністерством сільського господарства і сільського розвитку, Міністерством навколишнього середовища, Міністерством оборони та Міністерством внутрішніх справ та адміністрації. Учасниками платформ є ключові суб’єкти промисловості та бізнесу, торгово-промислові палати і агенції, науково-дослідні інститути і вищі навчальні заклади.

Слайд 6

Досвід Росії Життєвий цикл ТП 1.Оцінка ключових викликів, визначення стратегічних цілей, часові рамки, оцінюється науково-технологічний потенціал, визначається можливий “порядок для проведення досліджень і розробок 2.Визначення пріоритетів у проведенні НДДКР, потенційних учасників, необхідних напрямів розвитку наукової інфраструктури, формування програми навчання, оцінюється необхідне фінансування. 3.Визначення можливих джерел фінансування, створення організаційної структури, уточнення напрямів дослідження і розробок, визначення інструментів взаємодії у визначенні пріоритетів та обмін досягнутими результатами, розроблення “дорожньої карти“

Слайд 7

Досвід України З 2006 року відповідно до діючих європейських технологічних платформ з ініціативи групи вчених і за підтримки національного інформаційного пункту (НІП) України було розпочато створення національних технологічних платформ (НТП). У 2012 році на робочому засіданні голів кластерів була запропонована, обговорена і узгоджена остаточно структура Української НТП “Агропродовольча“, прототипом якої є ЄТП “Їжа для життя“.

Слайд 8

Досвід України (продовження) Офіційним представником Української національної технологічної платформи “Агропродовольча” (“Agro-Food”) є проф. Бойко Н. В. якою розроблено її проект і структуру як: добровільного об’єднання окремих тематичних кластерів (очолюваних експертами-фахівцями в своїх галузях) з організаційними і робочими групами, представниками заінтересованих політичних, наукових і промислових структур (асоціація юридичних і фізичних осіб); інструменту для зміцнення інноваційного потенціалу українських малих і середніх підприємств (МСП) та їх ефективності у РП7 (2011-2013 рр.) та у РП8.

Слайд 9

ВИСНОВКИ Для подальшого формування ТП в Україні необхідно: створити сприятливі умови для результативної взаємодії держави, науки та бізнесу; удосконалити нормативно-правове поле; розробити порядок формування та реалізації ТП; сформувати склад учасників, які підтверджують свою готовність до співпраці.

Слайд 10

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Наука