X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Синтетична теорія еволюції. Особливості впливу еволюційних факторів у популяціях людей

Завантажити презентацію

Синтетична теорія еволюції. Особливості впливу еволюційних факторів у популяціях людей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Синтетична теорія еволюції. Особливості дії еволюційних факторів у популяціях людей к.б.н., доцент Котляренко Л.Т.

Слайд 2

Актуальність теми: Шляхи еволюції й структурно-функціональна організація геному еукаріот є невід’ємно пов’язані між собою. Можна припустити, що саме завдяки особливостям геному еукаріотичного типу з’явилися і розвинулись такі організми, які дали початок живим істотам від одноклітинної амеби до людини.

Слайд 3

Питання лекції 1. Синтетична теорія еволюції. 2. Особливості дії елементарних еволюційних факторів у популяціях людей. 3. Вчення про макро- та мікроеволюцію. 4. Популяційна структура людства. 5. Походження людини. Людські раси як відзеркалення адаптаційних закономірностей розвитку людини.

Слайд 4

Tanystropheus sp. Це морський ящур Tanystropheus, «один із найдивакуватіших серед архозаврів (а можливо й серед плазунів) ... якого називають жирафошиїм ящуром». Маючи тулуб і кінцівки майже наземного типу, він жив у воді – по тій простій причині, що на суші не зміг би навіть повзати: із загальної довжини тіла (4,5 м) на тулуб припадало лише 18%, все решту складали хвіст і, основне, шия. Вона була майже втричі довшою за тулуб, але мала лише 9 хребців. Такі великі хребці не давали ящуру можливість підняти голову, хоч та й була крихітною. Як не дивно, ці дивакуваті створіння були багаточисельні й проіснували досить довго.