X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Розвиток науки і техніки у XVIII – XIX столітті"

Завантажити презентацію

"Розвиток науки і техніки у XVIII – XIX столітті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток науки і техніки у XVIII – XIX столітті Підготувала учениця 9-Б класу Ладанської гімназії Ярмоленко Дарина

Слайд 2

Перша половина XIX ст. стала періодом швидкого розвитку природничо-математичних наук. Пов'язано це було з новими потребами суспільства. Розгортання технічного прогресу вимагало розуміння законів механіки, властивостей матеріалів, що використовувалися у виробництві. Ці та багато інших завдань були вирішені вченими різних країн.

Слайд 3

Хімія Чимало для розвитку хімії зробив французький учений Антуан-Лоран де Лавуазьє. Завдяки його працям хімія стала самостійним науковим напрямом. За дорученням Паризької академії наук Лавуазье брав участь у вирішенні суто технічних проблем, зокрема повітроплавання, громадської гігієни. За винайдення способу найкращого освітлення міських вулиць учений отримав золоту медаль академії.

Слайд 4

Біологія З ім'ям чеського біолога Грегора Менделя пов'язують виникнення науки про спадковість. Учений відкрив закономірності передавання спадкових ознак і цим започаткував розвиток генетики, яка вивчає спадковість і мінливість організмів.

Слайд 5

Фізика і електротехніка  У цій сфері відзничилися: француз Андре-Марі Ампер, два англійці Майкл Фарадей і Джеймс Максвелл, американці Джозеф Генрі і Томас Едісон. Але найбільш видатними стали відкриття відомого американського винахідника і фізика Нікола Те сли. Саме завдяки відкриттям Тесли створена дротова і бездротова передача електроенергії, сучасний мобільний зв’язок та Інтернет і ще багато іншого.