X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Про початок та проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в 2009-2010 навчальному році

Завантажити презентацію

Про початок та проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в 2009-2010 навчальному році

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Про проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук в 2009-2010 навчальному році та пріоритетні напрями роботи з обдарованими учнями в 2010-2011 навчальному році Михайленко Г.В., заступник начальника Головного управління освіти і науки – начальник управління загальної середньої освіти

Слайд 2

Про результати участі районних (міських) відділів освіти в роботі Харківського територіального відділення Малої академії наук України

Слайд 3

Харківське територіальне відділення Малої академії наук України Харківське територіальне відділення Малої академії наук України створено у 1995 році. З 1995 р. до 2010 р. кількість наукових відділень зросла з 6 до 10, в них секцій – з 24 до 55. На базі Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості – 8 наукових відділень (45 секцій). На базі Харківської обласної станції юних туристів – 2 наукових відділення (10 секцій).

Слайд 4

Кількісно-якісний показник участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН Рік Кількість учасників/ кількість переможців Загальнокомандне місце 2002 34/28 І 2003 37/28 І 2004 37/30 І 2005 38/30 І 2006 37/28 ІІ 2007 39/27 ІІ 2008 44/31 І 2009 52/43 І 2010 57/36 ІІ

Слайд 5

Кількісно-якісний показник участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Слайд 6

2004 2010 Розподіл кількості робіт ІІ етапу конкурсу-захисту МАН за територіальною відзнакою

Слайд 7

Розподіл робіт за науковими відділеннями

Слайд 8

Результати роботи наукових відділень Стабільно якісно працюють протягом останніх 3 років наукові відділення хімії та біології, екології та аграрних наук, філології та мистецтвознавства, історико-географічне. Потребує додаткової уваги з боку районних (міських) відділів освіти розвиток наукових відділень: фізико-математичного, комп’ютерного та технічного спрямування.

Слайд 9

Участь учителів у роботі територіального відділення МАН

Слайд 10

Результати участі в конкурсі-захисті

Слайд 11

Результати участі в конкурсі-захисті Низький рівень підготовки конкурсних робіт та виконання контрольних завдань з базових дисциплін: Близнюківський, Великобурлуцький, Ізюмський, Краснокутський райони

Слайд 12

Результати участі в конкурсі-захисті позашкільних навчальних закладів Красноградський ЦДЮТ - 6 учнів, 3 призових місця Чугуївський РЦТКЕ - 6 учнів, 4 призових місця м. Первомайський, БДЮТ - 6 учнів, 3 призових місця Лозівський ЦДЮТ - 6 учнів, 2 призових місця Зачепилівський БДЮТ - 7 учнів, 2 призових місця Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради - 6 учнів, 4 призових місця Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості - 58 учнів, 43 призових місця Харківська обласна станція юних туристів - 11 учнів, 7 призових місця;

Слайд 13

Результати участі в конкурсі-захисті позашкільних навчальних закладів Не брали участь в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт вихованці: Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості центру дитячої та юнацької творчості, станції юних натуралістів м. Куп’янська будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району центру дитячої та юнацької творчості №7 (Червонозаводський район)

Слайд 14

Результати участі в конкурсі-захисті учнів гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл Найбільшу кількість робіт за три роки представили школи нового типу районів та міст: Харківського – 89 м. Лозової – 47 Богодухівського– 38 Зміївського – 37 м. Куп’янська – 33 Красноградського – 26 Золочівського – 21

Слайд 15

Результати участі в конкурсі-захисті учнів гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл Найкращі результати показали учні: Барвінківської гімназії № 1 Барвінківської районної ради – 100% (6 учасників /6 переможців) Борівської гімназії №1 Борівської районної ради - 100% (11/11) Валківського ліцею ім.О.Масельського Валківської районної ради -100% (8/8) Малиновської гімназії Чугуївської районної ради – 100% (2/2) Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської міської ради - 87,5 % Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради - 83, 3 % Чугуївської гімназії № 5 Чугуївської міської ради - 75 % Золочівської гімназії №1 Золочівської районної ради - 66, 6 %

Слайд 16

Результати участі в конкурсі-захисті учнів гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл Показали низький рівень підготовки і не посіли жодного призового місця учні: Червонодонецької гімназії Балаклійської районної ради Близнюківського ліцею Близнюківської районної ради Старосалтівської гімназії Вовчанської районної ради Гімназії №2 с. Комсомольське Зміївської районної ради Першотравневої гімназія Зміївської районної ради Краснокутська гімназії Краснокутської районної ради Курилівського ліцею Куп’янської районної ради Будянського технологічного ліцею Харківської районної ради Мереф’янського медичного ліцею Харківської районної ради Височанської СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови імені Героя Радянського Союзу ім.О.Л.Пшенички Шевченківського ліцей Шевченківської районної ради

Слайд 17

Результати участі в конкурсі-захисті учнів гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл Не брали участь в конкурсі-захисті протягом останніх 3-х років учні: Чугуївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням іноземних мов Чугуївської міської ради Солоницівської гімназії №3 Дергачівської районної ради Дергачівського ліцею № 2 Дергачівської районної ради Орільського аграрно-технологічного ліцею Лозівської районної ради

Слайд 18

Участь вчителів, які мають вищу категорію, педагогічні звання “старший учитель”, “учитель-методист” у конкурсі-захисті

Слайд 19

Результати участі в конкурсі-захисті Не впоралися з виконанням контрольних робіт з базових дисциплін учні: з математики: Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 – 6 балів Куп’янської гімназії № 2 – 5 б. Куп’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 – 3 б. Липецької ЗОШ ім.П.В. Щепкіна – 4 б., 6 б. Золочівської гімназії №1 – 2 б. Роганського аграрного ліцею – 7 б. Будянського технологічного ліцею – 0 б. Гімназії №2 смт.Комсомольського – 0 б. з фізики: Височанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 6 б. П’ятигорської ЗОШ І-ІІІ ст.– 5 б. з хімії: Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. – 9 б. Люботинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 11 б. з біології: Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – 12 б. Просянської ЗОШ І-ІІІ ст.– 15 б. Зачепилівського ліцею – 5 б.

Слайд 20

Недоліки в оформленні документації, яка представлена на ІІ етап конкурсу-захисту Накази відділ освіти Кегичівської, Печенізької, Коломацької, Нововодолазької, Сахновщинської райдержадміністраці, Первомайської міської ради оформлені формально, з граматичними помилками, без аналітичної частини. У протоколах І етапу Балаклійського, Богодухівського, Вовчанського, Зміївського, Печенізького, Сахновщинського районів, м. Первомайський не вказані наукові відділення, в яких виступали учні. Не надали підсумкові протоколи І етапу конкурсу-захисту відділи освіти Богодухівської, Сахновщинської, Лозівської, Харківської райдержадміністрації. Не були проставлені бали у протоколах, які подані відділом освіти Чугуївської райдержадміністрації.

Слайд 21

Установчі сесії МАН Не брали участь у роботі установчих сесій наукових відділень: методисти відділів освіти Близнюківського, Борівського, Великобурлуцького, Красноградського, Печенізького районів, м. Лозова, м. Люботин, м. Чугуїв (історико-географічне); учителі та учні Балаклійського, Богодухівського, Дергачівського, Ізюмського (комп’ютерних наук); учителі та учні Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Борівського, Валківського, Вовчанського, Дворічанського, Дергачівського, Красноградського, Краснокутського, Лозівського, Новодолазького, Печенізького, Харківського районів, м. Первомайського, м. Чугуєва (математики і технічних наук).

Слайд 22

Рейтинг команд-учасниць ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Район Загальний рейтинг Сільські райони Міста Харківський 15 1 Балаклійський 16 2 Дергачівський 18 3 Золочівський 20 4 Валківський 22 5 Зміївський 23 6 Лозівський 24 7 м.Лозова 11 1 м.Куп’янськ 12 2 м.Первомайський 17 3 м.Ізюм 19 4 м.Чугуїв 21 5

Слайд 23

Представництво районів (міст) в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін район кол-во учасников кол-во победителей І ІІ ІІІ 1 Балаклійський 1 1 1 0 0 2 Дергачівський 1 1 1 0 0 3 Лозівський 1 1 0 0 1 4 м. Лозова 1 1 1 0 0 5 м. Первомайський 2 1 0 1 0 6 м. Чугуїв 1 0 0 0 0 7 Дзержинський 30 24 2 12 10 … … … … … … … 15 м. Харків 21 19 6 10 3 16 Ліцеї при ВНЗ 2 2 0 0 2 17 Малий Каразінський університет 1 1 1 0 0 Всього 99 79 18 32 29

Слайд 24

Організація роботи з обдарованими і талановитими учнями в 2010-2011 навчальному році