X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація наукових робіт викладачів кафедри. Версія 1

Завантажити презентацію

Презентація наукових робіт викладачів кафедри. Версія 1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАУКОВА РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

Слайд 2

Богданович В. Ю., Єжеєв М. Ф., Свида І.Ю. Основи державного управління забезпеченням обороноздатності України: теорія й практика. – Львів: ЛІСВ. 2008. – 300 с. Монографія присвячена розгляду державної політики і геополітичним аспектам забезпечення обороноздатності держави, концептуальних і організаційно-правових основ обороноздатності держави, ролі й місці державного управління у військовому будівництві, проведенні військової реформи й підготовки держави до можливої війни; методологічним аспектам дослідження проблем забезпечення обороноздатності держави. Для науковців, працівників органів державної влади, інших фахівців, які професійно займаються проблемами національної безпеки та оборони, а також для викладачів і студентів вищих навчальних закладів, усіх, хто цікавиться даною проблематикою.

Слайд 3

Ситник Г.П. Державне управління національною безпекою України: теорія і практика. Монографія. – К.: НАДУ, 2004. – 408 c. На сучасному суперечливому і складному етапі становлення та розвитку України питанням забезпечення національної безпеки належить надзвичайно важливе місце в розробці теорії державного управління. Монографія є першим у вітчизняній літературі виданням, у якому теоретичні та практичні аспекти проблеми державного управління національною безпекою України досліджуються з позицій системного підходу.

Слайд 4

Ситник Г.П. Концептуальні та організаційні засади забезпечення національної безпеки України. Навчальний посібник. К.: Вид-во НАДУ, 2005. – 120 с. Це навчальне видання, підготовлене у відповідності до програми навчальної дисципліни “Концептуальні засади взаємодії політики і управління”, яка викладається в Національній академії державного управління при Президентові України.

Слайд 5

Ситник Г.П., Олуйко В.М. Організаційно-правові засади забезпечення національної безпеки України. Навчальний посібник. – Хмельницький.: Вид-во ХУУП, 2005. – 236 с. У виданні узагальнено матеріал, який розкриває суть комплексної проблеми забезпечення національної безпеки, принципи, форми, способи та методи її розв'язання в сучасних умовах.