X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про нанотехнології

Завантажити презентацію

Поняття про нанотехнології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як можна пояснити що це таке – НАНОТЕХНОЛОГІЇ ?

Слайд 2

Ти пам'ятаєш, що все є збудоване з атомів, чи не так? Камінь, ручка, відео- гра, телевізор, песик і навіть ти - все складається з атомів.

Слайд 3

Атоми утворюють молекули або безпосередньо матеріали. За допомогою нанотехнології з атомів та/або молекул можна створювати матеріали, пристрої чи навіть складні механізми.

Слайд 4

Ще з часів, відколи первісні люди почали “виробляти предмети”, вони їх робили з ”великих об'єктів” (дерево, камінь, мінеральні руди) для того, щоб отримати бажане. Сьогодні ми намагаємося з допомогою “малих об'єктів” (атомів та молекул), навчитися конструювати те, що ми хочемо. Це трохи нагадує дитячу гру.

Слайд 5

Каное роблять з дерева … Проте чи будеш ти робити сірники зі стовбура дерева, чи, можливо, краще буде використати дрібніші об'єкти?

Слайд 6

Використовувати “великі об'єкти” означало робити речі з точністю, яку “ми могли досягти”, але, разом з тим, продукувати багато відходів або забруднення та споживати багато енергії. З вдосконаленням технологій точність зростала, а відходи та забруднення зменшувалися, проте підхід залишався незмінним.

Слайд 7

Використовувати “малі об'єкти”