X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подорож в країну Машинознавію

Завантажити презентацію

Подорож в країну Машинознавію

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Подорож в країну Машинознавію

Слайд 2

ЛОТ № 1 Нитку вдягаємо у вушко голки з боку короткого жолобка. Спеціальні машини виконують лише одну яку-небудь операцію. Машинна голка відноситься до важливих робочих органів швейної машини. Чим більший номер, тим товща голка. Короткий жолобок не призначений для утворення петлі з верхньої нитки.

Слайд 3

Постільну білизну виготовляють так, щоб зрізи тканини знаходилися в середині шва. Кожен шов має своє призначення та певні розміри. Швидкість роботи на швейній машині з електроприводом не залежить від сили натиску на педаль. Пропуск стібків може виникнути через невірно встановлену голку. З'єднувальний шов буває з відкритим та закритим зрізом.

Слайд 4

ЛОТ № 2

Слайд 5

По горизонталі Ліва частина його називається головкою, а права-стояком. З появою її речі почали виготовляти швидше. Деталь швейної машини, яка має вушко. На станку швейної машини кріпиться.. З'єднання нитками різних за розмірами деталей. По вертикалі Привод швейної машини. Її використовують для намотування нитки на шпульку. Шов, який застосовують для обробки бокових зрізів виробу. Механізм, за допомогою якого можна зрівноважувати більшу силу меншою. Пристрій, що передає, або перетворює рух.

Слайд 6

ЛОТ № 3 Перший проект її запропонував більш як 500 років тому відомий італійський художник Леонардо да Вінчі. У 1755 році німець Карл Вейзенталь винайшов її. У 1790 році англієць Томас Сент сконструював її. У наш час вона буває двох видів, оснащена різними пристосуваннями. У наш час вони можуть навіть “розмовляти” коли працюючий виконує неправильні дії, вона сповіщає про це.

Слайд 7

Слайд 8

ЛОТ №4

Слайд 9