X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НАНОТЕХНОЛОГІЇ

Завантажити презентацію

НАНОТЕХНОЛОГІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як можна пояснити що це таке – НАНОТЕХНОЛОГІЇ ?

Слайд 2

Ти пам'ятаєш, що все є збудоване з атомів, чи не так? Камінь, ручка, відео- гра, телевізор, песик і навіть ти - все складається з атомів.

Слайд 3

Атоми утворюють молекули або безпосередньо матеріали. За допомогою нанотехнології з атомів та/або молекул можна створювати матеріали, пристрої чи навіть складні механізми.

Слайд 4

Ще з часів, відколи первісні люди почали “виробляти предмети”, вони їх робили з ”великих об'єктів” (дерево, камінь, мінеральні руди) для того, щоб отримати бажане. Сьогодні ми намагаємося з допомогою “малих об'єктів” (атомів та молекул), навчитися конструювати те, що ми хочемо. Це трохи нагадує дитячу гру.

Слайд 5

Каное роблять з дерева … Проте чи будеш ти робити сірники зі стовбура дерева, чи, можливо, краще буде використати дрібніші об'єкти?

Слайд 6

Використовувати “великі об'єкти” означало робити речі з точністю, яку “ми могли досягти”, але, разом з тим, продукувати багато відходів або забруднення та споживати багато енергії. З вдосконаленням технологій точність зростала, а відходи та забруднення зменшувалися, проте підхід залишався незмінним.

Слайд 7

Використовувати “малі об'єкти” означає аболютну точність (до одного атома !), повний контроль процесу (без відходів?) та менше споживання енергії (менше CO2, слабший парниковий ефект,... можливо, ти вже чув про це по т