X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК З ФІЗИКИ «НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ В ОБЛАСТІ ФІЗИКИ З 2006 ПО 2010 РОКИ»

Завантажити презентацію

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК З ФІЗИКИ «НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ В ОБЛАСТІ ФІЗИКИ З 2006 ПО 2010 РОКИ»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МУКАЧІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ СФЕРИ ПОСЛУГ МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК З ФІЗИКИ «НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ В ОБЛАСТІ ФІЗИКИ З 2006 ПО 2010 РОКИ»

Слайд 2

НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ Но белівська пре мія ― одна з найбільш престижних міжнародних премій. Заснована згідно з заповітом шведського підприємця, винахідника та філантропа Альфреда Бернарда Нобеля, який винайшов динаміт. Весь свій статок він призначив на фінансування міжнародної премії. Згідно з його волею, річний прибуток від цієї спадщини має ділитися на 5 рівних частин між особами, які найбільше прислужилися людству в різних галузях діяльності.

Слайд 3

Нобелівський лауреат в області фізики 2006 року Джон Матер Джон Матер (John C. Mather) є провідним науковцем і керівником кількох проектів у космічному центрі НАСА. Його наукові роботи стосуються  астрономічних досліджень в інфра-червоній ділянці спектру та космології. Народився у 1946 році, у 1968 р. закінчив Свортморський коледж, у 1974 р отримав ступінь доктора в Каліфорнійському університеті в Берклі. У 1988-1990 роках керував  дослідженнями спектру мікрохвильового фонового випромінювання за допомогою абсолютного спектрофотометра у далекій інфрачервоній області за який і отримав Нобелівську премію.

Слайд 4

Нобелівський лауреат в області фізики 2006 року Джордж Смут Джордж Смут є професором Каліфорнійського університету у Берклі. Він фахівець у галузі астрофізики і космології. Народився у 1945 році, у 1966 р. закінчив Масачусетський технологічний інститут, у 1974 р. там же отримав ступінь доктора в Каліфорнійському університеті в Берклі. На протязі 1988-1994 років керував роботами з дослідження анізотропії за які отримав Нобелівську премію.