X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Координаційна рада Наукового товариства

Завантажити презентацію

Координаційна рада Наукового товариства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Координаційна рада Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету 2012-2013 навчальний рік

Слайд 2

Голова НТСА ЗНУ Студентка магістратури юридичного факультету Мяснянкіна Ксенія Очолювала НТСА юридичного факультету з 2011 року; Має 15 наукових публікацій; Переможець Всеукраїнських дебатів з цивільного права та процесу, Всеукраїнського брейн-рингу з конституційного права, конкурсу наукових робіт з напрямку “Юридичні науки”; Очолювала Центр соціальних програм Ліги студентів Асоціації правників України з 2009-2011 рр.

Слайд 3

НТСА економічного факультету Голова НТСА – студент 3 курсу Коробов Олександр У 2012 році посів третє місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямку «Фінанси, грошовий обіг і кредит», який відбувся у Національному університеті державної податкової служби України. Маю нагороди університетського та всеукраїнського рівня. Друкувався у збірниках «Молода наука» та у 6 монографіях та у збірнику тез Національного університету ДПСУ. Маю газетні наробки із науковим керівником Череп А.В. у газеті «Горожанін-інформ». Заступник голови – Веремейчик Тетяна Посіла третє місце на університетській олімпіаді з української мови в минулому році. Наукові здобутки складають статті та тези у збірниках «Молода наука» та у інших періодичних університетських виданнях.

Слайд 4

НТСА філологічного факультету Аліна Полякова – Голова НТСА філологічного факультету. Член комітету освіти і науки Запорізької обласної молодіжної ради. Публікувалась в збірнику «Молода наука». Діана Рамазанова – Заступниця голови НТСА філологічного факультету. Брала участь у Міжнародному форумі молодих русистів у Севастополі. 2 публікації в «Молодій науці».