X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гіпотези і докази у наукових дослідженнях

Завантажити презентацію

Гіпотези і докази у наукових дослідженнях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ на тему: “ГІПОТЕЗИ І ДОКАЗИ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ” .

Слайд 2

У процесі пізнання і практичної діяльності люди відкривають усе нові й нові явища. Переважна їх більшість осмислюється завдяки існуючим науковим теоріям. Проте впродовж історії траплялися і траплятимуться явища, які не можна пояснити за сучасного стану науки. В таких ситуаціях не обійтися без припущень про причини цих явищ чи характер зв'язку між ними.

Слайд 3

 Кожна форма мислення є не тільки формою існування, а й формою розвитку знань, та це передусім стосується гіпотези. Існування знань у формі гіпотез має минущий характер. Зрештою, це знання набуває іншого статусу - стає законом науки або теорією (чи взагалі відкидається як хибне).

Слайд 4

Гіпотезу визначають по-різному.  Від грецького hypothesis – основа, припущення Однією з причин цієї неузгодженості точок зору є багатозначність терміна "гіпотеза". Немає одностайності і в розумінні різних його значень.

Слайд 5

Деякі визначення терміну "Гіпотеза" - це: особливого роду припущення про безпосередньо неспостережувані форми зв'язку явищ або причини, що утворюють ці явища; особливого роду умовивід, у формі якого висувається якесь припущення; складний засіб, що включає в себе як висунення припущення, так і його наступне доведення.

Слайд 6

Роль гіпотези в науковому дослідженні визначається тим, що вона є припущення, яке потребує свого доведення теоріями або фактами. Це висновок, що намагається проникнути в єство ще недостатньо вивченої області світу. Потреба в гіпотезі виникає у проблемній ситуації, коли виявляються факти, що виходять за межі пояснювальних можливостей існуючої теорії.

Слайд 7

Передній край науки якраз починається н