X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікаві факти

Завантажити презентацію

Цікаві факти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві факти

Слайд 2

Одне з історичних збігів: якщо Ньютон народився в рік смерті Галілея, ніби переймаючи у нього наукову естафету, то Ейнштейн народився в рік смерті Максвелла. Великий вчений Альберт Ейнштейн не казав ні слова до трьох років. Єдина по-справжньому цінна річ — це інтуїція!

Слайд 3

Коли Ейнштейна запитували, де знаходиться його лабораторія, він, посміхаючись, показував авторучку. Тільки ті, хто здійснює абсурдні спроби, здатні досягнути неможливого.

Слайд 4

Інше питання, що йому часто задавали: як це йому вдалося створити теорію відносності? Напівжартома він відповідав: Чому саме я створив теорію відносності? Коли я задаю собі таке питання, мені здається, що причина в наступному. Нормальна доросла людина взагалі не замислюється над проблемою простору і часу. На її думку, вона вже думала про цю проблему в дитинстві. Я ж розвивався інтелектуально так повільно, що простір і час займали мої думки, коли я став вже дорослим. Природно, я міг глибше проникати в проблему, ніж дитина з нормальними нахилами.

Слайд 5

Якось в Німеччині Ейнштейн взяв участь у благодійному концерті. Місцевий журналіст, захоплений його виконанням, запитав сусідку: «Хто це грає?» І отримав відповідь: «Як, ви не знали? Це ж сам Ейнштейн!». «Ах, так, звичайно!» На наступний день в газеті з’явилася замітка про виступ великого музиканта, незрівнянного віртуоза-скрипаля, Альберта Ейнштейна. «Великий музикант» був у захваті, вирізав замітку і з гордістю показував знайомим: «Ви думаєте, я вчений? Я знаменитий скрипаль, ось хто я насправді!»

Слайд 6

У 1932 році американська «Жіноча патріотична корпорація» зажадала не пускати Ейнштейна до США, оскільки він відомий порушник спокою та комуніст. Візу все-таки видали, а засмучений Ейнштейн написав у газеті: «Ніколи ще я не отримував від прекрасної половини такої енергійної відмови, а якщо й отримував, то не від стількох одразу» Якщо ви хочете вести щасливе життя, ви повинні бути прив’язані до мети, а не до людей або речей.

Слайд 7

Хоча Ейнштейн протягом багатьох років підтримував ідею вегетаріанства, суворої вегетаріанської дієти він почав притримуватись лише в 1954 році, приблизно за рік до своєї смерті. Прагни не до того, щоб досягнути успіху, а до того, щоб твоє життя мало сенс.