X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасні українські рок-гурти"

Завантажити презентацію

"Сучасні українські рок-гурти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала ліцеїст ІІ курсу профілю української філології Нетішинського НВК Калабська Анна Презентація на тему «Сучасні українські рок-гурти»

Слайд 2

Українська рок-музика виникла в кінці 60-х років на хвилі відлиги у суспільному житті і була представлена творчістю аматорських біґ-бітових та ритм-н-блюзових команд. На початку 70-х років їх або загнали в підпілля, як наприклад, гурти «Еней» або Гуцули, — або перетворили на професійні ВІА як-от: «Арніка», «Ореол». Друга хвиля українського року (кінець 70-х—початок 80-х) частково виїхала до РСФСР: «Діалог», «Крок», «Друга половина», «Інтерв'ю», «Зимовий сад», «Галактика», «Лабіринт». Утретє український рок відродився в епоху перебудови. По хвилі ейфорії, економічні негаразди загнали рокерів назад до клубів, але рух тримався на зусиллях окремих ентузіастів та декількох комерційно успішних гуртів (ВВ, Брати Гадюкіни, Океан Ельзи тощо). Нині український рок перебуває у стані росту на рівні зі світовими тенденціями.

Слайд 3

Концерти «стадіонних» масштабів відбуваються за рахунок комерційних та фестивальних чинників. За десяток минулих років до України завітали практично усі значні комерційно рок-зірки, від Deep Purple до U2, це було значним стимулом для розвитку рок-культури, зокрема, за рахунок виступів українських виконавців «на розігріві» всесвітньо-відомих, наприклад, Qarpa перед концертом Marilyn Manson.

Слайд 4

В Україні проводиться ряд фестивалів рок-музики. Це — «Тарас Бульба», «Рок-екзистенція», «Рок Січ», «Чайка», «Мазепа-фест», «Славське Рок». Рок-музика звучить також на молодіжних фестивалях «Нівроку», «Фортеця», «Гніздо», фольк-рокова музика звучить на фестивалях «Шешори», «Країна мрій».

Слайд 5

Оскільки сучасна рок-музика постійно розгалужується на різноманітні напрямки аж до правила «нова команда – новий стиль», серед усіх українських гуртів варто навести такі приклади: Біла Вежа. «Біла Вежа» — український рок-гурт, що грає хард-рок та хеві-метал. 2002 — початок творчої діяльності гурту, приблизно у січні 2002 з'являється назва «Біла Вежа». Перший концерт групи відбувся восени 2002 року, у приміщенні ДК Київського національного економічного університету за участі гуртів «Venator», «Трутні» (та багатьох інших).