X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Рок-музика"

Завантажити презентацію

"Рок-музика"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РОК-МУЗИКА Узагальнююча назва ряду напрямків популярної музики. Слово «rock» - качати - в даному випадку вказує на характерні для цих напрямків ритмічні відчуття, пов'язані з певною формою руху, за аналогією з «roll», «twist», «swing», «shake» і т. п.

Слайд 2

Британське вторгнення Терміном «британське вторгнення» прийнято називати проникнення популярної британської музичної культури на територію США. The Beatles, з успіху синглів яких і почався новий етап рок-історії, закріпили успіх «висадкою» на американський берег в лютому 1964 року.

Слайд 3

«Важка» рок-музика «Важка» музика традиційно бере початок з синглу групи The Kinks «You Really Got Me» 1964 року.Перші їх два альбоми є одними з найжорсткіших записів свого часу, а на сцені вони відрізнялися скаженою енергетикою і тим, що вперше стали крушити на сцені гітари.

Слайд 4

Народження фолк-року У 1965 році The Byrds поклали початок власне фолк-року - з вокальними гармоніями на основі ідей фолкових вокальних груп і ущільненим в порівнянні з акустичними фолк-виконавцями гітарним саундом.

Слайд 5

Американський поп-рок На основі фолк-рокового саунда в Америці 1965-1966 рр.. став формуватися ранній поп-рок, найважливішим представником якого став The Mamas And The Papas (вважаються однією з найвпливовіших вокальних поп-групп 60-х). Поп-рок був гармонійно і музично орієнтований на фолк-рок, але не без впливу серф-попа (в основному The Beach Boys).

Слайд 6

Поява психоделічного року В кінці 1965-1966 роках в Америці став формуватися новий музичний жанр - психоделічний рок.Характернимі для жанру стали «містичні» саунд і тексти пісень і, нерідко, філософія хіппі (зокрема ідеали любові і пацифізм). Термін вперше був застосований по відношенню до фолкової групі Holy Modal Rounders

Слайд 7

Виникнення і розвиток хард-року Ряд груп, які намагалися на основі блюз-року створити «важкий» гітарний саунд, вже в другій половині 1960-х заклали основи стилю, що отримав назву хард-рок. це важкий гітарний риф (коротка повторювана музична «фраза», що підтримує ритм-секцію) в основі пісні, електрогітара як основний інструмент (іноді також клавішні), довгі сольні партії, злагоджена робота ритм-секціі.Серед головних предтеч хард-року в 1960 - х роках -The Kinks, The Who.