X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Народні музичні інструменти

Завантажити презентацію

Народні музичні інструменти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Народні музичні інструменти

Слайд 2

Мета: Розвивати та формувати в учнів навички мислення високого рівня, а саме: *поглибити знання про українські народні інструменти, розкрити їх особливості ; * навчити учнів збирати інформацію з інтернету, журналів, енциклопедій та підручників про мистецтво; * вміти аналізувати, обговорювати результати досліджень ; * формувати вміння використовувати інформаційні технології для навчання. Виховувати інтерес до народної музики та її виконавців.

Слайд 3

Етнічні інструменти світу

Слайд 4

У чому особливість українських народних музичних інструментів? На які групи поділяються українські народні інструменти? Народні інструменти мого краю ( Історія створення конотопської капели бандуристів «Відродження»). Чи потрібні сьогодні українські народні музичні інструменти?

Слайд 5

Робота над проектом Під час роботи над проектом було створено чотири творчі групи, кожна з яких отримала завдання: І група «Аналітики»: довести, що українські народні музичні інструменти сьогодні потрібні, як засіб для народної творчості, яка невід'ємна від народу Результати роботи представлені у відео ІІ група «Музикознавці» : зібрати інформацію про групи українських народних інструментів Результати роботи представити у вигляді презентації ІІІ група «Етнографи»: дослідити історію виникнення конотопської капели бандуристів «Відродження» Результати представити у вигляді учнівської публікації ІV група «Ігротехніки»: підготувати питання до гри з теми «Народні пісні та народні музичні інструменти» Результати представити у вигляді гри

Слайд 6

Результати роботи Відеодоказ Українські народні інструменти Конотопська капела «Від-родження» «Що? Де? Коли?» 5-А 5-Б

Слайд 7

Троїсті музики Завдання до перегляду відеороліка: записати музичні інструменти , на яких грають троїсті музики.

Слайд 8

Висновки Сьогодні ми вже знаємо що: українські народні інструменти розподіляються на три групи: струнні, духові та ударні; у Конотопі у 1925 році за ініціативою місцевого бандуриста О.О. Ковшара була створена капела бандуристів «Відродження»; народна музика та народні інструменти - невід'ємна частина музичної культури України . Сьогодні ми вже уміємо: збирати інформацію; Аналізувати та класифікувати її; створювати власні презентації, публікації.

Слайд 9

Дякуємо за участь у проекті!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика