X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музика і хореографія

Завантажити презентацію

Музика і хореографія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика і хореографія

Слайд 2

Гопак Козачок Аркан Полька

Слайд 3

Метелиця Вальс Галоп Тарантела

Слайд 4

Народний танець – першоджерело хореографічного мистецтва. Основні виразні засоби танцю. Музичний образ як рушійна сила у створенні хореографічного образу. Талант балетмейстера – необхідна умова створення цільного художнього образу в хореографії Кожний вид мистецтва має свої специфічні закони відображення життя, свої особливі форми, виразні методи і свій матеріал.

Слайд 5

Хореограф – виразною пластикою тіла, рухами, мімікою і жестами. Письменник пише роман повість, поему, п’єсу, користуючись словом; Композитор в своїй творчості користується звуками музики; Художник – фарбами; Скульптор – пластичними матеріалами (глина, гіпс, мрамор)

Слайд 6

Але всі види мистецтва об’єднує одна ціль – створення краси, яка рівнозначна добру, душевній і фізичній досконалості людини. Створена мистецтвом ідеальна краса народжує в людині благородні наміри до самовдосконалення.

Слайд 7

Цікаво знати В перекладі з грецької “хореографія” означає “запис рухів. Але зміст цього слова став значно ширшим і поняття “хореографія” в теперішній час включає в себе все те, що відноситься до мистецтва танцю: і професійний класичний балет, і народні і бальні танці і танець-модерн і естрадні танці – все це називається хореографією. З давніх-давен танець прикрашав життя людей. Танець в самому найпростішому своєму виді – це вирізні рухи людського тіла, які підкоряються визначеному ритму. Танець без сумніву народився під різноманітний шум – плескання в долоні удари в примітивні інструменти Пізніше виконувався під найпростішу музику.

Слайд 8

Хореографія «прийшла» і до різних видів спорту – гімнастики, фігурного катання, синхронного плавання.