X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музика і циркове мистецтво

Завантажити презентацію

Музика і циркове мистецтво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика і циркове мистецтво Виконала Бігар Мирослава

Слайд 2

Хочу в цирк, бо там дива, справжня казка ожива. Хитрі фокуси, малята, намагаюсь розгадати. Ось під куполом вгорі на потіху дітворі виступають акробати. Хочу з ними політати. На арені — силачі. У них гирі — за м’ячі. Ними бавляться охоче. Також спробувати хочу. Чи з жонглером по канату мрію рушити завзято. Та зізнатися боюся, бо не візьме в цирк матуся.

Слайд 3

Для створення циркових програм, які мають розважальний характер, завжди залучають спеціалістів, котрі пов'язані з різними видами мистецтва: театральних та циркових режисерів, балетмейстерів, композиторів, акторів, спортсменів, музикантів-виконавців, сценографів, декораторів, бутафорів, костюмерів та ін.

Слайд 4

Музика супроводжує всю циркову виставу. Разом з клоуном вона «сміється», злітає у височінь з гімнастами, зачаровує ілюзією, «цокає та підстрибує» разом з вершниками та акробатами, насторожує та підказує сюрпризи, змушує сміятися, хвилюватися, захоплюватися, радіти.

Слайд 5

Музичне сприймання Галоп із оперети «Паризький балет».

Слайд 6

Поміркуємо Яка музика звучить? Визначте її характер. Звучання яких музичних інструментів вам вдалося розпізнати? Чим ця музика нагадує циркову виставу: ритмом, темпом, динамікою чи характером? Охарактеризуйте засоби музичної виразності твору.

Слайд 7

Жак Оффенбах (Ебершт Якоб)

Слайд 8

Музичний словник Галоп. Бальний танець XIX в. Виконується в стрімкому стрибкоподібному русі. Музичний розмір 2/4. Характерно чітко окреслена мелодія. Виник галоп, мабуть, в Німеччині, в 1820-х рр.. з'явився у Франції, потім як бальний танець розповсюдився по всій Європі.

Слайд 9

Цирк у Стародавньому Римі

Слайд 10

Актори-скоморохи

Слайд 11

У цирковому мистецтві об’єднані: Театр Музика Дресура Акробатика Кінна їзда Гімнастика Мистецтво ілюзії та фокусів

Слайд 12

У давній цирковій виставі було три відділення: акробатичні та гімнастичні номери: робота на трапеції, канатохідці, силові атракціони; сценки з народного побуту; арлекінади, пантоміми та п’єси з репертуару народного театру.

Слайд 13

Естрадно – духовий оркестр

Слайд 14

Виконання пісні «Крилата гойдалка» із фільму «Пригоди Електроніка». Сл. Ю. Ентіна, муз. Є. Крилатова.

Слайд 15

Узагальнення вивченого матеріалу Як пов’язана музика з цирком? Які номери існували в давній цирковій виставі? 3 якими видами мистецтва поєднане циркове мистецтво? Хто виконує музику в приміщенні цирку? Хто з циркових героїв є вашим улюбленим? Яка музика відповідає його образу?

Слайд 16

Домашнє завдання Послухайте музику. Які з прослуханих музичних творів підходять для супроводу циркових номерів? Поміркуйте, які циркові артисти можуть виступати під мелодію пісні «Крилата гойдалка».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика