X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Музичні ритми Америки"

Завантажити презентацію

"Музичні ритми Америки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музичні ритми Америки

Слайд 2

Музика – це цілий світ: і стиль життя, і особливості психологічного стану, і вираження світогляду, і складності життєвого самовизначення. Американська музика – єдино-джерело більшості сучасних найпоширеніших жанрів музичного мистецтва.

Слайд 3

Джаз народився у Новому Орлеані і поєднував енергійні ритми африканських рабів із простими мелодіями і співзвуччями, що колоністи привезли з Європи. Джаз Вирізняється джаз імпровізаційністю, підвищеною емоційністю, витонченою ритмічністю, специфічним складом виконавців та інструментів, використанням різноманітних тембрових барв, звуконаслідуванням тощо.

Слайд 4

Луї Армстронг Луї Армстронг — вокаліст, композитор, творець і керівник джазових оркестрів і ансамблів, кіноактор. Він створив віртуозний імпровізаційний виконавський стиль гри на трубі, якому властиве вільне трактування мелодій. Армстронг розробив особливу манеру виконання — спів «скетом» (різновид джазового співу, коли мелодію імпровізують, додають до неї безглуздий набір слів; тут спів стає своєрідним додатковим інструментом).

Слайд 5

Джаз Спірічуелс Свінг Блюз Ґоспел Регтайм

Слайд 6

Спірічуелс Спірічуелс — жанр духовних співів афро-американців. Багатоголосся, гармонії та мелодії поєднуються у спірічуелсі із виражальними засобами і прийомами афро-американської музики. Поетичний зміст пов'язаний із біблійними текстами, а також із повсякденним життям афро-американців. Спірічуелс виконують хором без інструментального супроводу, із плесканням у долоні й танцювальними рухами співаків.

Слайд 7

Ґоспел Ґоспел — вид музики, що походить від сольних одноголосних духовних гімнів північноамериканських негрів-баптистів на сюжети з Євангелія. Музика ґоспел — здебільшого вокальна, гармонічна, спирається на релігійні (християнські) тексти. Деякі форми ґоспелу виконують із супроводом електрогітар, барабанів та бас-гітари. З-поміж найвідоміших виконавців ґоспелу — Махалія Джекс