X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Музична культура Індії"

Завантажити презентацію

"Музична культура Індії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МУЗИЧНА КУЛЬТУРА ІНДІЇ Підготувала: Учениця 11-А класу Пономаренко Дарина

Слайд 2

Музика займала одне з найважливіших місць в системі мистецтв Стародавньої Індії. Її витоки сягають до народних і культовим обрядів. Музику пов'язували з початком творення світу, його продовженням і кінцем. Музикантам відводилася роль пророків, оскільки вважалося, що тільки за допомогою музики можна піднести душу над рамками земного життя. 

Слайд 3

ЕТНІЧНА МУЗІКА III тис. до н.е. поєднувалася з танцем простота форми і структури 

Слайд 4

ТРАДИЦІЙНА (РЕЛІГІЙНА) МУЗИКА II тис. до н. е. вважалася першою мовою світу, п’ятим аспектом творіння "Веди" - "Самаведа" ("веда мелодій"), піснеспіви

Слайд 5

Трактат "Натьяшастра“( I тис. до н. е.) автор - Бхарата : основні положення про музику  тони ладу (позначалися початковими складами санскритського найменування): са-, рі-, га-, ма-, па-, дха-, ні-. 

Слайд 6

Взаємозв'язок музики і кольору. яскраві кольори - інтенсивним вібраціям, бліді – спокійним, гармонійним семізвучная гамма асоціювалася з сімома кольорами: білим, чорним, жовтим, синім, зеленим, червоним, оранжевим. 

Слайд 7

МАНТРА-ЙОГА вчення про індивідуальний шлях порятунку людини за допомогою контролю над думками і почуттями за допомогою медитації.