X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"MUSE"

Завантажити презентацію

"MUSE"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

британський рок-гурт який був заснований у 1994 році у місті Тінмут

Слайд 2

Метью Белламі Кріс Волстенхолм Домінік Говард

Слайд 3

вокаліст, гітарист, клавішник та автор більшості пісень рок-гурту «Muse». Володіє високим голосом (тенор) і відомий своїми вокальними партіями, виконаними фальцетом, які гармонійно звучать разом з гітарою та клавішними.

Слайд 4

2 грудня 1978, Ротерхем, Південний Йоркшир, Англія, басист і бек-вокаліст Ріс в Ротерхемі. Потім переїхав до Тимнута, Графство Девон в 1979.

Слайд 5

народився 7 грудня 1977 року у Стокпорті, неподалік від Манчестера. Коли йому було 5 років, Домінік любив щось награвати на синтезаторі сестри, яка навчалася у школі мистецтв. Саме сестра познайомила Домініка із музикою, хоча спершу це не надто цікавило хлопця. Як Домінік сам сказав у одному із власних інтерв'ю : «Коли я був маленьким, музика була чимось, що звучало із телевізора.»

Слайд 6

У ранніх дев'яностих Метью, Домінік та Кріс грали у різних колективах в Тінмутській школі. Формування Muse почалося після того, як Метью Белламі став гітаристом у групі Домініка Говарда. Кріса Волстенхолма був ъхный близький друг, до якого вони звернулися з проханням навчитися грати на бас-гітарі. З того часу група змінила декілька своїх назв, вони були: Gothic Plague, Carnage Mayhem, Fixed Penalty і Rocket Baby Dolls, до того як стали Muse. У 1994 році, під назвою Rocket Baby Dolls, Muse виграли місцеву «Битву груп». Незабаром після цього вони вирішили не вступати до університету, а зануритися в музичне середовище. Вони змінили свою назву на Muse і почали виступати у місцевих клубах.

Слайд 7

17 липня 2001 Origin of Symmetry 28 вересня 1999 Showbiz 29 вересня 2003 Absolution 3 липня 2006 Black Holes and Revelations 11 вересня 2009 The Resistance Налічується близько п’ятидесяти альбомів групи Muse

Слайд 8