X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чарівні барви музики

Завантажити презентацію

Чарівні барви музики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розділ ІІ. Мова та розвиток музики Тема. Чарівні барви музики Урок музичного мистецтва у 2 класі Гризюк Наталія Петрівна, учитель музичного мистецтва Монастирищенської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 5

Слайд 2

Мета: сформувати цілісні уявлення про тембр, як важливий елемент музичної мови, та про залежність характеру музичних образів від тембрів музичних інструментів.

Слайд 3

Завдання: Завдання: - Навчальні: ознайомити школярів з поняттям “ тембр” ; навчити розрізняти тембри музичних інструментів та голосів; познайомити з творчістю композитора Сергія Прокоф'єва на прикладі симфонічної казки “ Петрик і Вовк”. - Розвивальні: розвивати вокально – хорові навички і тембровий слух; активізувати творчі здібності та уяву. - Виховні: виховувати музично – естетичний смак, виконавську та слухацьку культуру; підтримувати інтерес до симфонічної музики.

Слайд 4

Урок музичного мистецтва у 2 класі Елементи музичної мови Лад Мелодія Темп ? Динамічні відтінки Ритм

Слайд 5

Учень стає до класу спиною до класу. Це “Петрик”, що заблукав у лісі. Другий учень (“Зозуля”) голосно кує. Всі тихенько повторюють : “ Ку – ку, ку- ку, Петрик, де ти? Петрик повинен впізнати “Зозулю”. “Зозуля”, яку впізнали стає на місце Петрика.