X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Jazz"

Завантажити презентацію

"Jazz"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: ліцеїстка ІІІ-І курсу Гринюк Ольга

Слайд 2

Джаз (англ. jazz) — вид музичного мистецтва, що виник на межі XIX—XX століття в США як синтез африканської та європейської культур та отримав згодом повсюдне поширення.

Слайд 3

Походження терміну Як музичний термін, слово «jazz» вперше з'явилося 1915 року у зв'язку з білим оркестром, що грав у новоорлеанському стилі, пізніше — в назві новоорлеанського оркестру Тома Брауна — «Том Браун Диксиленд Джаз Бенд», після чого термін «джаз» швидко поширюється в Північній Америці, а згодом і по всьому світу.

Слайд 4

Характерними рисами музичної мови джазу спочатку стали: імпровізація, поліритмія, заснована на синкопованих ритмах унікальний комплекс прийомів виконання ритмічної фактури — свінг.

Слайд 5

Джаз Дослідник виділяє 6 принципових джерел синтезу джазу: Ритми Західної Африки; Негритянські робітничі пісні (work songs, field hollers); Негритянські релігійні пісні (spirituals); Негритянські світські пісні (blues); Американська народна музика минулих століть; Музика менестрелів та вуличних духових оркестрів.

Слайд 6

Розвиток джазу в Європі Перед Другою світовою війною в Європі з'явилися власні майстри джазу, серед яких можна відзначити, наприклад Джанго Рейнхардта, як такого, що згодом справив суттєвий вплив і на розвиток джазу в Америці (США).

Слайд 7

Джазові стилі Свінг Бі-боп Кул-джаз Hard Bop Modal jazz Free jazz Джаз-рок Acid-jazz Smooth jazz Nu jazz Latin jazz Marching jazz New Orleans Progressive jazz Регтайм

Слайд 8

Розвивався джаз: спірічуел і госпелз — духовні співи негрів; блюз — розважальна музика, яка виконувалась бродячими виконавцями; регтайм — фортепіанна танцювальна музика.