X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звіт за результатами впровадження Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» в 2011 році

Завантажити презентацію

Звіт за результатами впровадження Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» в 2011 році

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт за результатами впровадження Програми «Зупинимо туберкульоз в Україні» в 2011 році Тетяна Білик Програма «Зупинимо туберкульоз в Україні»

Слайд 2

Покращення діагностики Виконано у 2011: Підготовлено національний план оптимізації лаборатоної мережі. Розпочалася оптимізація в регіонах; Навчено 54 лабораторних спеціаліста з питань лабораторної діагностики та зовнішнього контролю якості; Закуплено лабораторне обладнання (11 найменувань) на загальну суму 30 млн. грн. Поставка обладнання в регіони завершиться у першому півріччі 2012; Проведені переговори та отримані домовленості з дистриб‘ютором на постачання Бактеків та витратних матеріалів для них за пільговими цінами; Завдяки економії та переплануванню, вдалося забюджетувати закупівлю 8 GeneXperts (ще додатково 3 одиниці ФРУ купить за власні кошти) та 2 Hein системи. Плани на 2012: Закупівля 6 одиниць ВАСТЕС, 11 GeneXpert та 2 Хайн-тест системи на суму 7 283 219 грн. Закупівля витратних матеріалів, респіраторів, контейнерів для транспортування мокротиння на суму 25 млн. грн. Буде навчено 229 лабораторних спеціалістів з питань лабораторної діагностики та зовнішнього контролю якості.

Слайд 3

Заходи, спрямовані на діагностику туберкульозу * Сприяння розвитку ЦРЛ та ТБ-центру Підсилення заходів інфекційного контролю Впровадження системи контролю якості досліджень Закупівля лабораторного обладнання та витратних матеріалів Навчання спеціалістів Охоплення проекту «Зупинимо туберкульоз в Україні»

Слайд 4

Реалізація та дотримання інфекційного контролю: здійснені кроки та плани на 2012 рік Розробка Національного плану з інфекційного контролю, ґрунтуючись на рекомендації місії з інфекційного контролю, яку було проведено в грудні 2011 року; Розробка інструкцій щодо впровадження заходів інфекційного контролю: адміністративний, інженерний та індивідуальний для лабораторної мережі з мікробактеріологічної діагностики туберкульозу; Навчання персоналу щодо заходів інфекційного контролю; Впровадження системи щодо забезпечення заходів інфекційного контролю. Закупівля респіраторів та бактерицидних випромінювачів та Fit-test в рамках Програми