X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Застосування лазера та низьких температур у сучасній медицині

Завантажити презентацію

Застосування лазера та низьких температур у сучасній медицині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Застосування лазера та низьких температур у медицині Проф. В.Б. Гощинський Кафедра поліклінічної справи та сімейної медицини

Слайд 2

Визначення поняття - лазер Лазер (англ. laser, акроним від англ. light amplification by stimulated emission of radiation — посилення світла за допомогою вимушеного випромінювання), оптичного квантового генератора — пристрій, що перетворює енергію накачування (світлову, електричну, теплову, хімічну і ін.) в енергію когерентного, монохроматичного, поляризованого і вузьконаправленого потоку випромінювання.

Слайд 3

Існує велика кількість видів лазерів, що використовують як робоче середовище всі агрегатні стани речовини. Деякі типи лазерів, наприклад лазери на розчинах фарбників або поліхроматичні твердотілі лазери, можуть генерувати цілий набір частот (мод оптичного резонатора) в широкому спектральному діапазоні. Габарити лазерів різняться від мікроскопічних для ряду напівпровідникових лазерів до розмірів футбольного поля для деяких лазерів на неодимовому склі. Унікальні властивості випромінювання лазерів дозволили використовувати їх у різних галузях науки і техніки, а також в побуті, починаючи з читання і запису компакт-дисків і закінчуючи дослідженнями в області керованого термоядерного синтезу.

Слайд 4

Типи лазерів Твердотілі лазери на люминесцирующих твердих середовищах (діелектричні кристали і стекла). Напівпровідникові лазери. Лазери на фарбниках. Газові лазери — лазери, активним середовищем яких є суміш газів і пари. Газодинамічні лазери — газові лазери з тепловим накачуванням Ексимерні лазери — різновид газових лазерів, що працюють на енергетичних переходах ексимерних молекул (димерах благородних газів, а також їх моногалогенідів) Хімічні лазери — різновид лазерів, джерелом енергії для яких служать хімічні реакції між компонентами робочого середовища (суміші газів).

Слайд 5

Види лазерних апаратів:а)фотек;б) стоматологический диодный лазер от компании KaVo;в) лахма –милон;г) лика-хирург