X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Засоби фіксації часткових пластинкових протезів пацієнта

Завантажити презентацію

Засоби фіксації часткових пластинкових протезів пацієнта

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Засоби фіксації часткових пластинкових протезів

Слайд 2

План лекції: 1.Кламери. їх призначення та види. 2. Класифікація кламерів. 3. Техніка виготовлення кламерів. а) Техніка вигинання одноплічного дротяного кламера. б) Техніка вигинання двоплічного дротяного кламера. в) Техніка виготовлення петлеподібного кламера. г) Техніка виготовлення подвійного дротяного гнутого кламера. д) Техніка виготовлення ясенного кламера. е) Техніка виготовлення зубо-ясенного кламера за Кемені.

Слайд 3

Утримувальний гнутий кламер А- плече кламера. Б- тіло кламера. В- відросток кламера.

Слайд 4

Класифікація кламерів. 1) за матеріалом, з якого вони виготовлені: металеві, пластмасові, в поєднанні металу з пластмасою; 2) за місцем прилягання: зубні, ясенні (пілоти) та зубо-ясенні; 3) за формою: круглі, напівкруглі та стрілоподібні; 4) за методом виготовлення: штамповані, гнуті та литі; 5) за функцією: утримувальні, опорні та опорно-утримувальні; 6) за захватом зуба: одноплічні, двоплічні, подвійні, кільцеподібні, перекидні, багатоланкові; 7) за методом з'єднан ня з базисом протеза: жорсткі, стабільні або пружні, напівлабільні, суглобові або лабільні з'єднання.

Слайд 5

3. Техніка виготовлення кламерів. а). Техніка вигинання одноплічного дротяного кламера. Вигнуте плече кламера на опорному гіпсовому зубі.

Слайд 6

Вигнуте тіло кламера