X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Захворювання Шкіри"

Завантажити презентацію

"Захворювання Шкіри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Захворювання Шкіри

Слайд 2

У загальній етіології захворювань шкіри та її придатків (волосся, нігтів, залоз) враховується дія екзогенних і ендогенних факторів. До першої групи належать фізичні фактори (тривалий натиск, тертя, висока і низька температура, опромінення сонячними променями тощо), хімічні (побутові, професійні, медикаментозні, косметичні, органічні, неорганічні, рослинні, тваринні, мінеральні та інші), бактеріальні , вірусні, грибкові, паразитарні та інші хвороботворні чинники.

Слайд 3

Жирна шкіра Жирна шкіра — рихла і блискуча. Симптоми жирної шкіри: із-за розширених порів зовнішньо нагадує лимонну скоринку. Під впливом інфекції на ній можуть виникати роздратування, запалення. Проте в жирної шкіри є і свої переваги: вона довше звичайної залишається пружною, на ній пізніше виникають зморшки. З віком жирна шкіра стає сухішою. Способи лікування. Відваром листя петрушки протирати шкіру щодня. Одночасно вранці перед сніданком, на голодний шлунок випити 1 склянку соку сирої картоплі. Через 1 годину можна снідати.

Слайд 4

Суха шкіра Суха шкіра злущується і часто видається натягнутою. Через нестачу захисного шару шкірного сала вона сильно реагує на перепади температури. На сухій шкірі рідше, ніж на жирній, з'являються прищі, але вона менш міцна, легко тріскається, грубіє, злущується. На весні, після зимових холодів, шкіра часто висихає і злущується. Натерти на терці моркву, змішати з 2 столовими ложками картопляної муки і 1 сирим яєчним жовтком і отриману суміш накласти на обличчя. Через 20 хвилин змити. Цю маску можна робити часто, вона хороша для будь-якої шкіри.

Слайд 5

Веснянки Веснянки — дрібні жовтувато-коричневі плями, що з'являються в основному на обличчі, грудях, руках і спині. Веснянки — прояв успадкованої особливості пігментації шкіри. Симптоми веснянок: з'являються вони зазвичай в 5—6-річному віці, після 30 років кількість веснянок зменшується. Веснянки стають яскравішими навесні, під впливом сонячних променів, їх яскравість зберігається все літо і ранню осінь, зимою веснянки бліднуть.

Слайд 6

Синець Синці виникають в результаті удару — закритого пошкодження м'яких тканин від удару тупим предметом або падіння на тверду поверхню. Синяк має вид плями, що міняє впродовж декількох днів свій колір: червоний-фіолетовий-синій-зелений-жовтий. Така зміна забарвлення відбувається внаслідок розпаду фарбувальної речовини — гемоглобіну. Прикладати до синців свіже листя капусти. Взяти сиру картоплю і, розрізати її на 2 частини, розрізом прикласти до хворого місця і потерти удар. Прикласти до синців розім'ятий або дрібно нарізаний листок подорожника.