X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Захворювання органів дихання

Завантажити презентацію

Захворювання органів дихання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Захворювання органів дихання

Слайд 2

Пневмонія Пневмонія – гостре інфекційне захворювання, переважно бактеріальної етіології, яке характеризується вогнищевим запаленням респіраторних відділів легень із внутрішньоальвеолярню ексудації. (Наказ МОЗ України № 128,2007 р.)

Слайд 3

Класифікація пневмоній за Молчановим М.С. за етіологією: бактеріальні, вірусні, орнітозні, рикетсійні, мікоплазмові, грибкові, змішані, алергічні, невиясненої етіології за патогенезом: первинні, вторинні (гіпостатичні, контактні, аспіраційні, травматичні, післяопераційні, токсичні, термічні, при інфекційних захворюваннях)

Слайд 4

Продовження класифікації за М.С.Молчановим за клініко-морфологічними ознаками: паренхіматозні (крупозні і вогнищеві), інтерстиціальні за локалізацією і протяжністю: однобічні (ліво- або правобічні), серед них тотальні, часткові, сегментарні, часточкові), двобічні За важкостю процесу: важкі, середньої важкості, легкі і абортивні форми за перебігом: гострі, затяжні (більше 4 тижнів). Термін “гостра пневмонія” та “ хронічна пневмонія” застарілі і сьогодні не застосовуються !!!!

Слайд 5

Класифікація пневмоній (Наказ МОЗ Укра