X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сонцезахисні засоби

Завантажити презентацію

Сонцезахисні засоби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сонцезахисні засоби

Слайд 2

До електромагнітних хвиль відносяться: радіохвилі; інфрачервоні промені; видиме світло; ультрафіолетові хвилі; рентгенівські, гамма- і космічні промені.

Слайд 3

УФ-спектр ділиться на три області УФ-А УФ-В УФ-С.

Слайд 4

Ультрафіолетові промені типу С (до 280 нм) найпотужніші. Їх випромінювання вважається найбільш жорстким і небезпечним, оскільки вони краще поглинаються біологічними молекулами. На щастя, озоновий шар перешкоджає попаданню цих променів на Землю. Нам дістаються лише ультрафіолетові промені типу А і В, видимі промені і інфрачервоні.

Слайд 5

Ультрафіолетові промені типу В (від 290 до 320 нм) найактивніші з цих двох видів ультрафіолетових променів. Вони проникають в епідерміс. Ультрафіолетові промені типу В представляють найбільшу небезпеку для шкіри. Пам'ятаєте свої сонячні опіки? Люди грамотні називають їх еритемами і попереджають нас, що утворення сонячних опіків сповна реально може привести до розвитку раку шкіри у людей, що входять до так званої групи ризику.