X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проблема туберкульозу в Україні"

Завантажити презентацію

"Проблема туберкульозу в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблема туберкульозу в Україні

Слайд 2

Що таке туберкульоз ? Це інфекційне захворювання, яке викликається мікобактерією туберкульозу, або так званою паличкою бацилою, яка довго зберігає свої властивості при висиханні, замерзанні та після обробки спиртом, кислотою чи лугом. У той же час бацила Коха, як її ще називають, гине від прямих сонячних променів, високих температур, від речовин, які містять хлор.

Слайд 3

Відомо що... Він є найпоширенішою у світі інфекційною хворобою, яка посідає перше місце за смертністю людей. В останні роки туберкульоз в глобальному масштабі перейшов “у наступ”. На земній кулі нараховується понад 60 мільйонів хворих на цей недуг. Щорічно туберкульоз забирає 3 мільйони людських життів, натомість реєструється 7-10 мільйонів нових випадків захворювання.

Слайд 4

Хто може захворіти на туберкульоз? • Ті, хто знаходиться у постійному контакті з хворим; • найбільша захворюваність у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД; • алкоголіки, курці, наркомани; • особи з послабленим імунітетом внаслідок неправильного харчування, незадовільними умовами життя, з хронічними захворюваннями; • діти, а також люди похилого віку.

Слайд 5

Як відбувається зараження туберкульозом? Туберкульоз поширюється повітряно-крапельним шляхом. (Коли у громадському транспорті хвора людина кашляє, хто знає скільки в цей час вона “випускає на волю” мікобактерій.)

Слайд 6

Як ві