X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Предмет медичного та фармацевтичного товарознавства Класифікація та кодування товарів

Завантажити презентацію

Предмет медичного та фармацевтичного товарознавства Класифікація та кодування товарів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Предмет медичного та фармацевтичного товарознавства Класифікація та кодування товарів

Слайд 2

Товар – це продукт праці, зроблений для обміну шляхом купівлі - продажу з метою задоволення потреб споживача. Товарознавство - це наукова дисципліна, яка вивчає споживчі вартості товарів і дає сукупність знань про товар як предмет торгівлі, про його якість і споживче значення. Ця дисципліна вивчає також класифікацію, кодування, стандартизацію товарів, фактори, які впливають на товар в процесі його зберігання, транспортування, експлуатації та реалізації.

Слайд 3

Принципи товарознавства Безпека – принцип, який полягає у відсутності недопустимого ризику, пов’язаного з можливістю нанесення товаром шкоди життю, здоров’ю і майну. Ефективність – принцип, який полягає у досягненні найбільш оптимального результату в процесі виробництва, зберігання, реалізації і споживанні товарів. Сумісність – принцип, який визначається придатністю товарів для сумісного використання. Взаємозамінність – принцип, який визначається придатністю товару використовуватися замість іншого товару з метою виконання одних і тих же функцій. Систематизація – принцип, який полягає у встановленні певної послідовності однорідних, взаємно пов’язаних товарів.

Слайд 4

Медичне товарознавство – дисципліна, що вивчає функціональні властивості медичних товарів (реалізуються через об’єднання “Медтехніка” і “Оптика”) в залежності від вихідного матеріалу, конструкції, технології виробництва та умов їх зберігання. Фармацевтичне товарознавство – дисципліна, яка вивчає споживчу вартість фармацевтичних товарів, товарозвітні операції, пов’язані з рухом товарів в аптечній мережі, а також фактори, що впливають на якість товарів та організацію їх зберігання.