X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Медсестринські теорії-історія і сучасність.Видатні теоретики сестринства

Завантажити презентацію

Медсестринські теорії-історія і сучасність.Видатні теоретики сестринства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Медсестринські теорії-історія і сучасність. Видатні теоретики сестринства Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського

Слайд 2

В 20 столітті значно зріс рівень сестринської підготовки та змінилось положення м/с у системі охорони здоров’я. Було вдосконалене навчання медсестер і вперше з’явилась така дисципліна, як наукові дослідження в сестринській справі. Все це сприяло створенню таких специфічних понять, як стандарти сестринської діяльності, сестринські теорії, та сестринські моделі. Професія медичної сестри, як і кожна спеціальність ґрунтується на 2-х складових, без яких неможливе формування висококваліфікованого і умілого спеціаліста – це практична і теоретична база.

Слайд 3

Оскільки сестринська справа – це наука, то, як і будь-яка інша наука, повинна мати свої наукові теорії та концепції, які вивчають всі сторони і варіанти можливої поведінки медсестри при роботі з пацієнтами. Сьогоднішній етап розвитку м\с знаменитий тим, що відбувається розробка і накопичення власної наукової бази. Цей процес супроводжується появою специфічних термінів, понять (концепцій), теорій, моделей.

Слайд 4

Яка ж роль м\с теорії у практичній роботі м\с? Медсестринські теорії визначають суть медсестринства, описують, хто є об’єктами медсестринства (хто є пацієнтом і коли він потребує м\с догляду), визначають межі та мету м\с діяльності (що є метою м\с втручань). Теорія є фундаментом для м\с практики і досліджень. Професіоналізм мед сестринської справи утверджується через розвиток і застосування м\с теорій.