X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Завантажити презентацію

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ для студентів та викладачів Національного авіаційного університету

Слайд 2

* Статистика співпраці за 2012-2013 навчальний рік Застраховано студентів та викладачів ≈ 4900 осіб Звернулося за амбулаторною допомогою ≈ 3900 осіб Лікувалося в стаціонарі ≈ 160 чол. Врегульовано: Амбулаторне лікування: 290 тис.грн. Стаціонар (в т.ч. медикаменти): 78,6 тис.грн. Середня сума компенсації за медикаменти 556,5 грн. Матеріальна допомога: 7,5 тис.грн.

Слайд 3

* Умови страхування на 2013-2014 р. (студенти) Страхова сума: 2500 грн. Страховий платіж (одноразово): 150 грн. Страховий випадок - звернення Страхувальника протягом періоду дії Договору страхування в медичну установу, яка визначена договором страхування при гострому захворюванні, інфекції, травмі, отруєнні та інше, що вимагають надання консультативно-діагностичної, лікувальної, й іншої допомоги, передбаченої договором страхування Термін дії договору: з 01.09.2013 до 31.08.2014 року Покриття: 24 години на добу

Слайд 4

* Умови страхування на 2013-2014 р. (викладачі) Страхова сума: 5000 грн. Місячний страховий платіж: 50 грн. Страховий випадок - звернення Страхувальника протягом періоду дії Договору страхування в медичну установу, яка визначена договором страхування при гострому захворюванні, інфекції, травмі, отруєнні та інше, що вимагають надання консультативно-діагностичної, лікувальної, й іншої допомоги, передбаченої договором страхування Термін дії договору: з 01.09.2013 до 31.08.2014 року Покриття: 24 години на добу

Слайд 5

* Програми медичного страхування “Амбулаторно-поліклінічна допомога” ( на базі Авіаційного Медичного центру НАУ). “Стаціонарна допомога” ( на базі Клінічної лікарні №6). “Невідкладна Стоматологія” (на базі Авіаційного Медичного центру НАУ)

Слайд 6

* “Амбулаторно-поліклінічна допомога” (покриття) Первинна медична допомога; Консультативно-діагностичні прийоми лікарів у разі настання гострого захворювання: терапевта, хірурга, гінеколога, уролога, отоларинголога, інфекціоніста, офтальмолога, кардіолога, невролога, стоматолога, психіатра, інших фахівців. Діагностичні дослідження: лабораторна діагностика, променева діагностика (УФЛГ), ЕКГ

Слайд 7

* “Амбулаторно-поліклінічна допомога” (виключення) Хронічні захворювання, психічні, венеричні захворювання, захворювання будь-якою формою СНІД в будь-якій його стадії, особливо небезпечних інфекцій; усі форми туберкульозу, саркоїдоза; вроджені і спадкові захворювання; звернення із приводу одержання травматичного ушкодження або іншого розладу здоров'я, що настав у зв'язку зі здійсненням Страхувальником навмисного злочину; з приводу травм, опіків, відморожень, гострих отруєнь отрутними рослинами, хімічними речовинами, недоброякісними продуктами, ліками, ушкоджень внутрішніх органів, отриманих Застрахованим у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, а також психічного захворювання. у зв'язку з навмисним заподіянням собі тілесних ушкоджень, у тому числі із замахом на самогубство; у випадку застосування косметичної або пластичної хірургії, з приводу хірургічної корекції зору, крім факторів порушення зору в результаті нещасного випадку або інших випадках, обумовленими прямими медичними показаннями, якщо інше не застережене в договорі страхування, з приводу алкоголізму, токсикоманії або наркоманії.

Слайд 8

* “Стаціонарна допомога ” (покриття) вартість медичного обслуговування (діагностичних, лікувальних процедур) по основному діагнозу вартість послуг, пов'язаних з наданням першої медичної допомоги вартість допоміжних медичних послуг вартість медикаментів і видаткових матеріалів, що необхідні для лікування основного захворювання.

Слайд 9

* “Стаціонарна допомога” (виключення) при складних кардіохірургічних операціях, операціях по трансплантації органів і тканин; операціях, що коректують, на магістральних судинах звернення із приводу одержання травматичного ушкодження або іншого розладу здоров'я, що настав у зв'язку зі здійсненням Страхувальником дій, у яких судом установлені ознаки навмисного злочину звернення у зв'язку з навмисним заподіянням собі тілесних ушкоджень, у тому числі із замахом на самогубство звернення у випадку застосування косметичної або пластичної хірургії, крім необхідності її використання після нещасного випадку або інших випадках, коли її застосування обумовлене прямими медичними показаннями (якщо договором не застережене інше) із приводу хірургічної корекції зору, крім факторів порушення зору в результаті нещасного випадку або інших випадках, обумовленими прямими медичними показаннями із приводу алкоголізму, токсикоманії або наркоманії із приводу травм, опіків, відморожень, гострих отруєнь отрутними рослинами, хімічними речовинами, недоброякісними продуктами, ліками, ушкоджень внутрішніх органів, отриманих Застрахованим у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння або психічного захворювання.

Слайд 10

* “Невідкладна Стоматологія” (покриття) профілактичний огляд з видачею рекомендацій з необхідного лікування й догляду за порожниною рота; анестезія; невідкладна допомога при пульнітах та періодонтиті (розкриття порожнини,обробка каналів, накладання девіталізуючої пасти) видалення зубів при гострому запальному процесі.

Слайд 11

* “Невідкладна Стоматологія ” (виключення) звернення із приводу одержання травматичного ушкодження або іншого розладу здоров'я, що настав у зв'язку зі здійсненням дій, у яких судом установлені ознаки навмисного злочину; у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння; у зв'язку з навмисним заподіянням собі тілесних ушкоджень, у тому числі із замахом на самогубство; у зв'язку з оплатою послуг, лікування, які не були рекомендовані, письмово засвідчені вповноваженим представником Страховика або лікарем Застрахованого як необхідні й розумні заходи;

Слайд 12

* Особливості програми розстрочка сплати страхового платежу (щомісячно); відповідальність Страховика у розмірі 100 % з моменту сплати першого місячного платежу; надання лікарняного листка непрацездатності при звернення в МЦ НАУ; можливість придбання додаткової опції «оплата медикаментів при амбулаторному лікуванні» з лімітом 1000 грн. та збільшенням ліміту «стаціонарної допомоги» до 10 000 грн. Вартість додаткової опції становить 200 грн. на рік. можливість страхування членів родини за корпоративними умовами.

Слайд 13

* ПрАТ «Страхова компанія «Українські резерви» 03058 м. Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 5 (044) 406-79-52 (044) 451-46-50 http://www.ukreserv.kiev.ua Бажаємо Вам міцного здоров’я!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Медицина