X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Магнітотерапія

Завантажити презентацію

Магнітотерапія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магнітотерапія. УВЧ-терапія. Мікрохвильова терапія. Фотолікування.

Слайд 2

Магнітотерапія - метод, заснований на дії на організм людини магнітними полями з лікувально-профілактичними цілями.

Слайд 3

Магнітна терапія вчора і сьогодні Історія використання магнітів з лікувальною метою налічує не одну тисячу років. Завдяки магнітній терапії організм стає день від дня міцніше і таким чином менш сприйнятливим до цілого ряду хвороб. Сучасна медицина і магнітна терапія можуть працювати рука в руку - ці методи не є взаємовиключними. Стимуляція кровообігу сприяє поліпшенню постачання кліток киснем і живильними речовинами, звичайно за умови наявності в крові необхідної кількості таких речовин - вітамінів, мінеральних мікроелементів, білків. Токсини швидше виводяться з організму, що сприяє процесам відновлення і зміцнення здоров'я. Магнітна терапія застосовувалася в лікувальній меті в Китаї ще в 20-м столітті дпро н.е. Існує легенда, що Клеопатра для збереження своєї молодості і здоров'я носила магнітний браслет. Магнітну терапію застосовували великий німецький медик Парацельс, особистий лікар англійської королеви Єлизавети I Уїльям Джілберт і знаменитий лікар 18 століть Франц Месмер для лікування болю, подагри, нервових розладів і колік. Великий Моцарт був настільки вражений лікувальним успіхом Месмера, що включив опис цілющої дії магнітів в свою оперу "Cosi fan tutti" (Деспіна співає: "це магніт, месмеров камінь, який відбувся з Німеччини і став настільки знаменитий у Франції").

Слайд 4

З настанням ери сучасної медицини (аспірин, антибіотики), цей натуральний метод спочатку був покинутий. Магнітна терапія була "знов відкрита" в 1950-х роках в Росії і в Японії. Космічні дослідження показали, що відбувається, коли людський організм навіть на короткий час оказивется в зоні дії магнітного поля Землі: учені виявили, що у Російських космонавтів послеповернення з польотів розвивався значний остеопороз і наступала важка депресія. Ці явища вдавалося істотним чином запобігти шляхом створення іськуственного магнітного поля усередині космічних кораблів і в скафандрах. Сьогодні п'ять мільйонів американців - включаючи Біла клінтон і Сера Ентоні Хопкинса, є переконаними прихильниками магнітної терапії.