X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп’юторна томографія

Завантажити презентацію

Комп’юторна томографія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп’юторна томографія

Слайд 2

Що таке комп'ютерна томографія? Комп'ютерна томографія (КТ) є високоінформативним методом обстеження, який дозволяє за надзвичайно короткий час оцінити стан більшості органів людини. КТ відноситься до методів діагностики, який допомагає лікарям поставити правильний діагноз і призначити необхідне та своєчасне лікування. Комп'ютерні томограми внутрішніх органів, кісток, м'яких тканин і кровоносних судин забезпечують більшу чіткість і детальність, ніж звичайні рентгенівські дослідження.

Слайд 3

Комп'ютерна томографія це: - Один з кращих і найшвидших методів дослідження для вивчення органів грудей, живота і тазу.

Слайд 4

- Один з кращих методів для діагностики пухлин різного походження.

Слайд 5

- Дозволяє виявити судинні захворювання, які можуть призвести до катастрофічних наслідків. КТ зазвичай використовується для діагностики емболії судин легенів.

Слайд 6

Комп'ютерна томографія поділяється на: - покрокову або традиційну КТ (при якій одномоментно сканується 1 томографічний зріз); - спіральну КТ (при якій дані знімаються з усього досліджуваного об'єму, а потім з них реконструю-ються окремі томографічні зрізи).