X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Канали спілкування

Завантажити презентацію

Канали спілкування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Канали спілкування

Слайд 2

А.Коні сказав: "Слово - одне з найважливіших знарядь людини. Безсиле саме по собі, воно стає могутнім і непоборним, сказане вміло, щиро і вчасно. Воно здатне вести за собою й того, хто говорить, і засліплювати його і оточуючих своїм блиском".

Слайд 3

Майже всі люди спілкуються з раннього дитинства до старості. Однак зовсім небагато людей усвідомлюють, скільки часу вони спілкуються несвідомо, а скільки з певною метою, цілеспрямовано. У пацієнтів можуть бути найрізноманітніші потреби в спілкуванні, їм може бути потрібна порада, розрада, консультація. Те, наскільки медична сестра може задовольнити ці потреби, залежить від її навичок спілкування та досвіду.

Слайд 4

Спілкування медичної сестри з пацієнтом передбачає: Вміння слухати; Вміння сприймати; Вміння проявляти турботу; Розкриватись самому; Співпереживати; Бути щирим; Поважати іншу людину

Слайд 5

Особисті вміння та риси медичної сестри: Теплота та відчуття присутності; Усмішка; Звертання до пацієнта (залежно від особи) на ім‘я і дружнім тоном; Використання дотику до пацієнта; Відкрите положення тіла при спілкуванні з пацієнтом.

Слайд 6

Існують вербальний і невербальний канали спілкування: Вербальний канал - вибір слів, темп мови, інтонації, темп голосу - все це дає вербальні (словесні) ключі до розуміння-тих почуттів, які стоять за тим, про що людина говорить. Невербальний канал зв'язку передається мімікою і жестами.

Слайд 7

Під час навчання пацієнта медична сестра повинна: 1) Для встановлення контакту (якщо можна) використовувати дотик, який добре заспокоює людей під час стресів. Англійці дуже рідко використовують дотик як спосіб спілкування; 2) Зберігати конфіденційність (обов'язкова умова бесіди чи навчання); 3) Підтримувати зоровий контакт.