X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
«Гігієнічне та ветеринарно-санітарне обґрунтування впливу випоювання питної води з використанням пробіотику на організм щурів»

Завантажити презентацію

«Гігієнічне та ветеринарно-санітарне обґрунтування впливу випоювання питної води з використанням пробіотику на організм щурів»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема роботи: «Гігієнічне та ветеринарно-санітарне обґрунтування впливу випоювання питної води з використанням пробіотику на організм щурів» Доповідач: Болгова О.С. Науковий керівник: д.вет.н., професор Якубчак О.М. 2012 р.

Слайд 2

Актуальність Якість питної води є одним із факторів, який впливає на здоров’я людей і тварин.

Слайд 3

Об’єкт дослідження – лабораторні щурі. Предмет дослідження – вода, насичена пробіотичними бактеріями В.subtilis та В.licheniformis, що випоювалась щурам; клінічні, гематологічні та біохімічні показники сироватки крові. Гіпотеза: для поліпшення якості та безпеки води можна використовувати фільтри для води, збагачені пробіотичними бактеріями В.subtilis та В.licheniformis, що позитивно впливає на здоров’я тварн.

Слайд 4

Мета роботи – дослідити вплив випоювання питної води з використанням пробіотичних бактерій В.subtilis та В.licheniformis на організм щурів. Для досягнення поставленої мети визначено такі завдання: провести аналіз проби води, що використовується в дослідженнях; дослідити зміни у воді, збагаченій іммобілізованими на фільтрі (пісок крупнокристалічний стерильний) живими бактеріями Вacillus subtilis УКМ В-5007 та Вacillus licheniformis УКМ-5514; провести клінічні дослідження організму щурів і гематологічні та біохімічні показники крові; вивчити патологоанатомічні та гістологічні зміни внутрішніх органів щурів; зробити висновки та пропозиції виробництву.