X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гендер і ВІЛ від патерналізму до активної участі

Завантажити презентацію

Гендер і ВІЛ від патерналізму до активної участі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дослідження в рамках проекту «Гендер і ВІЛ: від патерналізму до активної участі» Роман Любченко 02-04 лютого 2011 Рада Регіональних Представників ВБО Всеукраїнська Мережа ЛЖВ м. Черкаси

Слайд 2

Мета дослідження - комплексний аналіз причинно-наслідкових зв’язків між поширенням ВІЛ/СНІД і врахуванням гендерних особливостей при наданні послуг ВІЛ-позитивним людям. Територія дослідження - 17 областей України (регіони, в яких впроваджувався проект NOVIB) Цільові групи дослідження Організацій, які працюють в сфері гендеру і ВІЛ на національному рівні (16 експертів) Клієнти ВІЛ-сервісних організацій (1000 осіб) Соціальні працівники та психологи, які працюють у ВІЛ-сервісних організаціях (40 фахівців)

Слайд 3

Компоненти дослідження Аналіз міжнародної та національної нормативно-законодавчої бази з питань впровадження гендерних підходів в контексті ВІЛ/СНІДу та аналіз досліджень, що були проведенні в Україні з проблем гендеру та ВІЛ/СНІДу. Картування послуг, що надають українські громадські організації, які працюють у галузі гендерної рівності та ВІЛ/СНІДу. Вивчення впливу гендерних аспектів на поширення ВІЛ-інфекції (особливості інфікування у гендерному вимірі) та життя з ВІЛ (вплив гендерної нерівності на життя ВІЛ-позитивних людей)

Слайд 4

Висновки Законодавство України побудоване на принципах рівноправності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності. Однак існуюча система неприпустимості дискримінації жінок залишається неефективною, оскільки відсутні національні механізми жорсткого контролю за виконанням відповідних законодавчих норм. На сьогоднішній день, в Україні, поєднання проблем ВІЛ/СНІДу, та надання ВІЛ-сервісних послуг з урахуванням гендерної рівності є мінімальним та слабко розробленим компонентом.

Слайд 5

Висновки Cеред респондентів, які отримували «гендерно чутливі» послуги, більше тих, на чию думку утиски прав гендерного характеру в країні існують, ніж серед респондентів, які не отримували таких послуг – 47% проти 35% відповідно. «На Вашу думку, чи існують в Україні утиски прав жінок та/або чоловіків?» (%)