X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Феномен життя

Завантажити презентацію

Феномен життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Кожен із нас повинен бути в польоті – крізь долю, над суєтою, у вільному леті, вільною людиною. І при цьому, однак, не відриватися від Землі. Пам’ятати святі речі – хто тебе народив, навіщо живеш, звідки ти, чого прагнеш. Ось так летіти і неодмінно сягнути мети», – казав Назарій Яремчук, народний артист України, співак. (Із останнього інтерв’ю «Молодій Галичині»).

Слайд 2

Мати Тереза, виступаючи на Міжнародній конференції зазначила: «Життя – це можливість. Скористайся нею». «Життя – це краса. Милуйся нею». «Життя – це мрія. Здійсни її». «Життя – це виклик. Прийми його». «Життя – це багатство. Не розтрать його». «Життя – це кохання. Насолоджуйся ним сповна». «Життя – це таємниця. Пізнай її». «Життя – це пісня. Доспівай її до кінця». «Життя – це боротьба. Стань борцем». «Життя таке чудове. Не згуби його. Це твоє життя. Борись за нього».

Слайд 3

Як ви розумієте його слова?

Слайд 4

Ряд форм, які відображають етапи розвитку людини: 1 — дріопітек; 2 — оріопітек; 3 — рамапітек; 4 — ранній австралопітек; 5 — парантроп; 6 — пізній австралопітек; 7 — людина уміла; 8 — архантроп; 9 — пізній неандерталець; 10 — кроманьйонець (людина розумна). Етапи антропогенезу

Слайд 5

Життя кожної людини унікальне й неповторне. Унікальний і неповторний життєвий досвід кожної людини, її особистість, її талант. Протягом життя кожен із нас освоює якусь частину загальнолюдської культури, стає її носієм. Ми зберігаємо й розвиваємо культуру, що передана нам нашими предками.

Слайд 6

Життя будь-якої людини по своєму унікальне , в будь-якому кроці його можна побачити феномен . Дитина народилася - нове незвичайне диво з'явилося на світ ; малюк пішов раніше « покладеного » терміну - диво для батьків; підліток , доконаний вчинок , властивий дорослому - диво для всіх , адже сформований стереотип « бунтаря - підлітка » раптом зруйнувався. А якщо запитати людину : «Ваше життя унікальна або вона схожа на мільйони інших ? » І, швидше за все ми почуємо відповідь: « Так». І адже в чомусь кожна людина по- своєму правий . Індивідуальне життя - унікальний психологічний феномен . І цим все сказано.

Слайд 7

Вісім факторів довголіття: - праця, яка дає задово