X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Доктор Нона

Завантажити презентацію

Доктор Нона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нікітіна Тетяна 1969 р/н м. Стаханів, Луганська обл. Кровопідтік, синяк. Застосовувала: «Крем «Соляріс» для тіла» в день наносила по декілька раз на місце гематоми, на пятий день ця проблема була вирішена.

Слайд 2

Після застосування припаратів Доктор Нона Я дуже задоволена, результатами застосування продукції Dr.Nona, яка допомагає у екстримальних випадках і є завжди під рукою, я не приймаю жодної таблетки і замінила аптечку на продукцію Dr.Nona, корисно і без хімії.

Слайд 3

Нікітіна Юлія Олександрівна 1990 р/н м. Стаханів, Луганська обл., пр. Леніна, 62А/4 Діагноз: Підліткові вугрі і прищі, акне, комедони. Застосовували: «Квартет солей для ванн», «Гало-Гель», «Крем «Соляріс» для тіла», «Грязеву маску для обличчя», «Бальзам для вій», всередину «Клінсін» і «Чай Гонсин». Початок застосування 05.07.2009 р., до застосування продукту, була дуже дратівливою, не виходила з дому на вулицю. Приймали препарати Dr. Nona упродовж 10 днів, обличчя стало чистим і красивим.

Слайд 4

Після застосування припаратів Доктор Нона Велике спасибі Доктор Нонні Кухіні за її препарати, ми вдячні за унікальні продукти та продовжуємо користуватися ними і дуже задоволені результатами. 15.07.2009 р.

Слайд 5

Демідов Кирил Вікторович, 1983 р/н. Кривий Ріг, вул. Ватутіна 53а, кв. 67 Діагноз: Дуже сильний опік - права рука. Користувалися: "Динамічним кремом", “Соляріс”, «Компраси Мертвого моря", "Квартет солей", чай “Гонсин”. Продукцією почали користуватися 7 березня 1998р. Через 30 хв. після опіку. Рука відновилася через місяць.