X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Догляд за хворою у післяопераційному періоді

Завантажити презентацію

Догляд за хворою у післяопераційному періоді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського Тема лекції: Догляд за хворою у післяопераційному періоді Лектор: доц. Флехнер В.М.

Слайд 2

Актуальність теми: Вдало виконана операція та адекватне знеболення є важливими чинниками, що визначають термін видужання хворої, проте інколи у післяопераційному періоді виникають ускладнення, які зводять нанівець зусилля хірургів, надовго відкладають повернення пацієнтки до активного життя, а часом як не прикро, призводять до трагічних наслідків. Тому надзвичайно важливо правильно вести післяопераційний період, правильно доглядати хвору, вчасно виявляти ускладнення та боротися з ними, ефективно проводити їх профілактику. Величезна роль у цьому належить середньому медичному персоналу.

Слайд 3

Одразу після операції хвору переводять у спеціальну палату для щойно прооперованих хворих. Для обслуговування цих палат виділяється спеціальний медперсонал – медична сестра та молодша медична сестра з догляду за хворими.

Слайд 4

На живіт хворої для зменшення болю в операційній рані кладуть міхур із льодом. Холод слід прикладати через пелюшку, через кожну годину міхур знімають на 30 хв, щоб запобігти переохолодженню хворої та порушенню функції сечового міхура.

Слайд 5