X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діяльність медичної сестри під час операції

Завантажити презентацію

Діяльність медичної сестри під час операції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Діяльність медичної сестри під час операції

Слайд 2

Слайд 3

Операційний блок призначений для виконання оперативного втручання Складається з ряду підрозділів і поділяються на режимні зони: 1) зона загального режиму – кабінети завідувача, старшої операційної медичної сестри, приміщення для брудної білизни; 2) зона обмеженого режиму – приміщення для зберігання гемотрансфузійних засобів, переносної апаратури, кімнати операційних сестер, хірургів, приміщення для чистої білизни; 3) зона суворого режиму – передопераційна, наркозна, мийна; вхід у ці зони позначають на підлозі червоною лінією шириною 10 см, сюди заходять лише в операційному одязі; 4) стерильна зона – операційна, стерилізаційна.

Слайд 4

Слайд 5

Режимні зони операційного блоку Зона загального режиму: кабінет завідувача, старшої операційної медичної сестри, приміщення для брудної білизни, вхід який не зв’язаний з проходженням через санітарний вузол або шлюз. Зона обмеженого режиму: приміщення для зберігання крові, переносної апаратури, кімнати операційних сестер, хірургів, приміщення для чистої білизни. Зона суворого режиму: передопераційна, наркозна, мийна. Стерильна зона: операційна, стерилізаційна. Таблиця 7:”Режимні зони операційного блоку.”

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8