X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Анаеробні процеси переробки відходів

Завантажити презентацію

Анаеробні процеси переробки відходів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* Анаеробні процеси переробки відходів Лекція 7

Слайд 2

* Переваги анаеробних процесів: 1) утворення меншої кількості мулу порівняно з аеробними процесами (в аеробних процесах утворюється від 1 до 1,5 кг біомаси (мулу), в анаеробних – 0,1- 0,2 кг на кожний вилучений кілограм БСК); 2) в анаеробних процесах утворюється метан, що може використовуватися як пальне; 3) потреба в енергії на аерацію в аеробних процесах перевищує потребу в енергії на перемішування при анаеробних процесах.

Слайд 3

* Недоліки анаеробних процесів: менша швидкість реакції порівняно з аеробними процесами; потрібні установки більших розмірів; недолік фундаментальних наукових знань, а також досвіду й даних по великомасштабній експлуатації анаеробних установок.

Слайд 4

* ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПРОЦЕСУ Анаеробні системи очищення стічних вод за температурним режимом поділяються на: Мезофільні ; Кріофільні (

Слайд 5

* Склад біогазу: До складу біогазу входять метан і диоксид вуглецю, загальна кількість і процентне співвідношення компонентів біогазу багато в чому визначається вихідним складом зброджуваного середовища. Так, при розпаді 1 г жироподібних речовин у середньому утворюється 1200 мл газу складу (у %): СН4 - 68, СО2 - 32. При розпаді вуглеводоподібних з'єднань утворюється близько 800 мл газу з одного грама, склад газу при цьому (у %): СН4 - 50, СО2 - 50.