X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Золотий перетин”. Прикладне застосування

Завантажити презентацію

“Золотий перетин”. Прикладне застосування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Золотий перетин”. Прикладне застосування Тема презентації:

Слайд 2

Мета проекту: Зацікавити учнів до вивчення геометрії. Ознайомити з поняттям “золотого перетину”. Стимулювати розвиток творчих здібностей учнів.

Слайд 3

Епіграф Геометрія володіє двома багатствами: одне із них – теорема Піфагора, інше – ділення відрізка в середньому і золотому відношенні. І. Кеплер

Слайд 4

План презентації: Ділення відрізка в золотому співвідношенні. Золоті пропорції в частинах тіла людини. Золотий перетин в природі. Висновок.

Слайд 5

Поділимо відрізок прямої в золотій пропорції за допомогою циркуля і лінійки Ділимо відрізок АВ пополам. З точки В проводимо перпендикуляр висотою, що дорівнює половині АВ. Проводимо відрізок АС На АС відкладаємо відрізок СD=BC. На АВ відкладаємо відрізок AE=AD. В результаті отримаємо AE/EB = 1,618 – золотий перетин відрізка.

Слайд 6

А В С D E АЕ = 0.618… ВЕ = 0.382… АЕ/ВЕ = 1.618… Ділення відрізка в золотому співвідношенні

Слайд 7

Золоті пропорції в частинах тіла людини Пропорції різних частин нашого тіла складають число, яке дуже близьке “золотому перетину”. Якщо ці пропорції співпадають з формулою “золотого перетину”, то зовнішність чи тіло людини вважається ідеально складеним. Якщо прийняти центром тіла точку пупа, а відстань від ступні людини до точки пупа за одиницю вимірювання, то зріст людини еквівалентний числу 1.618. Відношення відстані від рівня плеча до макушки голови і розміру голови дорівнює 1.618. Відношення відстані від точки пупа до колін і від колін до ступнів – 1.618.