X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності та якості викладання математики

Завантажити презентацію

Застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності та якості викладання математики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності та якості викладання математики Вчитель математики та інформатики БЗОШ І-ІІ ст. №4 Тіток А. О.

Слайд 2

Формування інформаційної культури сучасних школярів Інформаційні технології   – це потужний інструмент для отримання дитиною найрізноманітнішої інформації, – ефективний засіб підвищення інтересу до навчання, а також мотивації, наочності, науковості тощо.

Слайд 3

Концепція математичної освіти України і Держстандарт освітньої галузі «Математика» передбачають передумови для формування соціальної, комунікативної, комп’ютерної та інших видів компетентності учнів.

Слайд 4

Освітня галузь "Математика"   Основною метою освітньої галузі є: -                      опанування учнями системи математичних знань, навичок і умінь, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності, достатніх для успішного оволодіння іншими освітніми галузями знань і забезпечення неперервної освіти; -                      формування в учнів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи математики, її роль у пізнанні дійсності; -                      інтелектуальний розвиток учнів (логічного мислення і просторової уяви, алгоритмічної, інформаційної та графічної культури, пам'яті, уваги, інтуїції); -                      економічне, екологічне, естетичне, громадянське виховання, формування позитивних рис особистості.

Слайд 5

Уроки з комп’ютерною підтримкою

Слайд 6