X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З силами по життю!

Завантажити презентацію

З силами по життю!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

З силами по життю!

Слайд 3

Слайд 4

З якими силами пасажир масою 60 кг тисне на підлогу ліфта Ейфелевої вежі, якщо до швидкості 2 м/с він розганяється протягом 2,5 с? За такий самий час і зупиняється.

Слайд 5

Слайд 6

Яка маса Землі? У нас з вами є тягарець масою 100 г, динамометр, штатив. Як за допомогою цих пристроїв визначити масу Землі? Відомо, що Ератосфен визначив радіус Землі, який дорівнює 6 400 км.

Слайд 7

Слайд 8

72

Слайд 9

Автомобіль їде по дорозі зі швидкістю 108 км/год. За 100 м водій побачив, що стоїть знак обмеження швидкості до 72 км/год. Визначимо, яким повинен бути найменший коефіцієнт тертя коліс об асфальт, щоб водій не порушуючи ПДД, проїхав на холостому ходу.  

Слайд 10

Алгоритм розв‘язування задач з теми: “Рух тіл під дією кількох сил” Записати умову задачі, за необхідності перевести одиниці в СІ; Зробити рисунок, вказавши напрями сил, прискорення, вісей; Записати другий зон Ньютона у векторній формі; Записати другий закон Ньютона у проекціях на вісі ОХ та ОУ; За необхідності визначити додаткові величини; Розв’язати систему рівнянь. Оцінити достовірність відповіді.