X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Взаємне розташування прямих у просторі. Паралельні та мимобіжні прямі"

Завантажити презентацію

"Взаємне розташування прямих у просторі. Паралельні та мимобіжні прямі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Взаємне розташування прямих у просторі. Паралельні та мимобіжні прямі. Підготувала: Івєніна Юлія

Слайд 2

Основні поняття стереометрії

Слайд 3

Поняття та зображення площини

Слайд 4

Зверніть увагу!!! Площина, так само як і пряма, є нескінченною: A

Слайд 5

Площину можна провести: Через будь-які 3 точки, що не лежать на одній прямій: 2) Через пряму і точку, що не лежить на ній 3) Через дві прямі, що перетинаються Цю площину α можна позначати так: (АВС)

Слайд 6

Взаємне розташування двох прямих на площині Якщо дві прямі лежать у площині, то вони між собою: перетинаються або паралельні (a||b) ___________________________________________________________________ Властивість паралельних прямих на площині: Через точку, що не лежить на прямій, можна провести пряму, яка паралельна даній, і тільки одну. ●

Слайд 7

Взаємне розташування двох прямих у просторі Дві прямі у просторі Лежать в одній площині Не лежать в одній площині Якщо дві прямі лежать в одній площині, то вони або перетинаються, або паралельні. Дві прямі, які не лежать в одній площині, називають мимобіжними Прямі a і c не лежать в одній площині і тому є мимобіжними. Вони не перетинаються, але й не паралельні.

Слайд 8

Взаємне розташування двох прямих у просторі Дві прямі у просторі Паралельні (лежать в одній площині) Ті, що перетинаються (лежать в одній площині) Мимобіжні (не лежать в одній площині) ● Два відрізки або промені називають паралельними, якщо вони лежать на паралельних прямих.