X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Теорема Піфагора і способи її доведення"

Завантажити презентацію

"Теорема Піфагора і способи її доведення"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Розглянути теорему Піфагора як джерело надзвичайних математичних відкриттів

Слайд 3

Дослідити сутність виникнення теореми Піфагора. Ознайомитися з біографією Піфагора. З’ясувати історичну сутність теореми. Вивчити перші способи формулювання теореми. Пояснити, як доводили цю теорему в різні часи різні народи: доведення методом розкладання; доведення методом доповнення; інші доведення. Визначити, де і як застосовується теорема Піфагора в даний час.

Слайд 4

Великий учений Піфагор народився близько 570 р. до н.е. на острові Самосе. Серед учителів юного Піфагора традиція називає імена старця Гермодаманта і Ферекида Сиросського. В Кротоні Піфагор заснував щось на зразок релігійно-етичного братства або таємного чернечого ордена («піфагорійці»), члени якого зобов'язали вести так званий піфагорійський спосіб життя. Це був одночасно і релігійний союз, і політичний клуб, і наукове суспільство. Потрібно сказати, що деякі з проповідуючих Піфагором принципів гідні наслідування і зараз. ... Пройшло 20 років. Слава про братство рознеслася по всьому світу. Одного разу до Піфагора приходить Килон, людина багата, але зла, бажаючи сп'яну вступити в братство. Діставши відмову, Килон розпочинає боротьбу з Піфагором, скориставшись підпалом його будинку. При пожежі піфагорійці врятували життя своєму вчителю ціною своєю, після чого Піфагор затужив і незабаром покінчив життя самогубством.

Слайд 5

Слайд 6