X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рекомендації вчителям (учням) з математики

Завантажити презентацію

Рекомендації вчителям (учням) з математики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

треба чітко визначити мету, завдання запам’ятовування слід сформувати мотиви до запам’ятовування; слід сформувати мотиви до запам’ятовування, набування знань, почуття відповідальності; На що звертаємо увагу?

Слайд 3

необхідною умовою запам’ятовування є розуміння матеріалу, утворення смислових зв’язків; важливою умовою ефективного запам’ятовування є сприятливий психічний стан для засвоєння нового матеріалу;

Слайд 4

для кращого запам’ятовування і тривалого збереження повторюйте матеріал при заучуванні; краще вчити по одній годині 7 днів, ніж 7 годин поспіль в один день.

Слайд 5

Усе, що хочеш пам’ятати – уявляй! Май на увазі: усе, що побачив, відчув, почув, - уже запам’яталось. Легко пригадується тільки те, що уявив.

Слайд 6

Не думай словами – думай образами. Не картай себе за невдачі, а роби з них висновки. Не заучуй уроків, а уявляй що-небудь цікаве, що допоможе пригадати потрібну інформацію.

Слайд 7

Не заучуй вірші куплетами, а тільки цілком. Не бійся забути, якщо уявив. Не повторюй того, що вивчаєш, понад 4-5 разів поспіль, краще зроби це за 1 – 3 години.

Слайд 8

Тренуємо учнів: